Justice League Oyuncuları DC / Marvel Ortak Filmi İstiyor!

06.11.2017 16:23

Son yıllarda giderek artan çizgi roman uyarlamaları beyaz perdede fırtına gibi esiyor. Birbirlerine rakip olan DC Comics ve Marvel Sinematik Evreni filmlerinde süper kahramanların kötü güçlerle savaşları bitmek bilmiyor. Peki bu iki farklı evrenin karakterleri aynı filmde bir araya gelse nasıl olurdu? 

Bu soru, 17 Kasım’da gösterime girecek olan ve popüler DC Comics kahramanlarını bir araya getiren Justice League (Adalet Birliği) filminin oyuncularına soruldu. İşte verdikleri cevaplar: 

Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman): “Bence harika olurdu. Eminim projedeki herkese büyük bir başarı getirirdi ve izleyiciler de bunu çok severdi, neden olmasın?” 

Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg): “Çok büyük bir DC hayranı olarak büyüdüm. Ayrıca Marvel hayranı olan sevenlerim var. Karakterlerden bazılarının birbirleriyle savaşmalarını görmeyi çok isterdim.”

Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman): “Marvel filmleri yapan arkadaşlarım var ve bence hepimize geniş yer var. İki evrenin çarpışması çok hoşuma giderdi. Müthiş olurdu çünkü onların da harika karakterleri var.”

Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman): “İki evrenin çakışmasını çok isterdim. Kesinlikle evet. Chris Hemsworth’ü çok severim. Thor ya da Hulk’u alıp suyun içine çekip pataklamak, boğmak harika olurdu!” 

Henry Cavill (Clark Kent / Superman): “Bence de çok iyi fikir ve eminim gelecekte bunun gibi bir şey yapılacaktır.”