Sinemalar.com

John Wick’in senaristinden ‘Hitman’ serisi geliyor!

John Wick’in senaristinden ‘Hitman’ serisi geliyor!
13 Kasım 2017

Keanu Reeves’li iki John Wick filminin hikayesini kaleme alarak dikkatleri üzerine çeken Derek Kolstad, IO Interactive’in dünyaca ünlü video oyunu Hitman’in aksiyon dolu dizi uyarlamasının senaryosunu da yazacak.

Fox 21 ve Hulu ortaklığında çekilecek olan Hitman dizisinde Adrian Askarieh, Chuck Gordon ve Derek Kolstad başyapımcılığı üstleniyor. Kolstad, 2019’da vizyona girmesi beklenen John Wick 3’ün de öyküsünü tasarlıyor. 

Fox 21 ve Hulu’nun Hitman serisine büyük önem verdikleri ve seriyi bir bayrak gemisine dönüştürmeyi planladıkları belirtiliyor. Titiz ve ölümcül suikastçi ‘Ajan 47’ karakterinin gizemli geçmişinden izler de taşıyacak olan dizinin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması planlanıyor. 

2000 yılından bu yana farklı platformlarda 9 oyunu yayınlanan serinin Fox yapımcılığında Hitman (2007) ve Hitman: Agent 47 (2015) adlı iki beyaz perde uyarlaması da bulunuyor. 

Haber Kaynağı Deadline

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ufuk_faruk (Profesyonel) | 14 Kasım 2017, 04:58

Anladılar ki filmlerde tutunamıyoruz en azından dizi yapalım da elbet tutunur. Bir filmi yapmayı nasıl beceremediler bunlar. Son film o kadar kötüydü ki bir 10 yıl sinemaya uyarlanmaz artık

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz