Sinemalar.com

John Wick 3’e ikinci filmden bir isim daha katıldı

John Wick 3’e ikinci filmden bir isim daha katıldı
30 Aralık 2017

Usta aktör Keanu Reeves’in karizmatik bir tetikçiyi oynadığı serinin üçüncü filmi John Wick: Chapter 3’ün prodüksiyon öncesi sürecine başlandı. 

İkinci filmdeki görevi ile başarılı bir işe imza atan yapım tasarımcısı Kevin Kavanaugh, üçüncü filmde de aynı konumu üstleniyor. Daha önce The Dark Knight Rises ve Nightcrawler’da da çalışan ünlü tasarımcı, geçtiğimiz günlerde Sicario 2: Soldado kadrosuna da dahil olmuştu. 

İzleyiciler, seride ilk kez John Wick: Chapter 2’de çalışan Kavanaugh’un dokunuşu sayesinde ikinci filmin ilkine göre çok daha etkileyici olduğu görüşünde hemfikir. Sinemada yapım tasarımcılığı, filmin fizikselliği ve görselliğiyle ilgili bölümlerini tasarlama sorumluluğu anlamına geliyor. Chapter 2'nin başarısının ardından yönetmen Chad Stahelski'nin yeniden Kavanaugh ile çalışmak istediği belirtiliyor.

Bununla birlikte ilk iki filminin senaryosunu kaleme alan Derek Kolstad’ın Chapter 3’ün de senaryosunu tamamladığı, önceki filmlerde görev alan Chad Stahelski’nin üçüncü filmde de yönetmenlik koltuğuna oturacağı kaydediliyor. Keanu Reeves dışında henüz oyuncu kadrosu belirlenmiş değil. 

Yeni filmin hikayesinin New York – Tokyo – Kudüs üçgeninde geçeceği, Japonya’nın aksiyon filmleri efsanesi Sonny Chiba’nın da Chapter 3'te rol alabileceği iddia ediliyor. Merakla beklenen yapım, 17 Mayıs 2019’da gösterime girecek.

Haber Kaynağı Omega Underground

Tüm yorumlar (2)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 4 Ocak 2018, 00:51

Bir sene nasıl bekleyeceğiz aklım almıyor.

Cevap Yaz
0
1
yasin_cilingir_71 (Amatör) | 3 Ocak 2018, 15:38

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Silahla yakın dövüş sanatının en iyisi.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz