Sinemalar.com

Deadpool 2’nin vizyon tarihi öne çekildi!

Deadpool 2’nin vizyon tarihi öne çekildi!
12 Ocak 2018

Marvel'ın en sıradışı kahramanı Deadpool’un hayranlarına iyi haber! İlki büyük beğeni toplayan filmin devam halkası Deadpool 2’nin gösterim tarihi 1 Haziran’dan 18 Mayıs’a alındı. 

Bu eğlenceli ve ağzı bozuk ‘anti – kahraman’ gişede Sony Pictures'ın merakla beklenen korku filmi Slender Man’le yarışacak. Ayrıca Solo: A Star Wars Story’nin de bir hafta önünde olacak. Sevilen kahramanı canlandıran aktör Ryan Reynolds, sosyal medya hesabından fotoğraflı bir paylaşım yaparak vizyon tarihini duyurdu:  

Bu arada, yeni X-Men filmi The New Mutants’ın 13 Nisan olan vizyon tarihi 10 ay ertelendi. Korku ve gerilim unsurlarıyla X-Men evrenine farklı bir tarzda dahil olacak film, 22 Şubat 2019’da sinemaseverlerle buluşacak. 

Bir diğer erteleme haberi de X-Men’in dikkat çekici solo filmi Gambit’ten. Yönetmen Gore Verbinski’nin projeden ayrılması sebebiyle filmin vizyon tarihi 14 Şubat 2019’dan 7 Haziran 2019’a çekildi. “Komedi yönü ağır basan bir soygun filmi” olarak tanımlanan Gambit’in başrolünde Channing Tatum olacak. 

Haber Kaynağı IGN

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz