Christian Bale en çok pişman olduğu rolü açıkladı

15.01.2018 15:23
Christian Bale en çok pişman olduğu rolü açıkladı

Usta aktör Christian Bale, 2009 yapımı Terminator: Salvation filminde John Connor’ı oynamasının en büyük pişmanlığı olduğunu söyledi. 

Kendisiyle yapılan röportajda konuyla ilgili soruya cevap veren 43 yaşındaki oyuncu, “Bunun kötü bir fikir olduğunu biliyordum, rolü üç kere reddettim çünkü filmin bir hikayesi yoktu. İnatçı bir yanım vardır, o rolü almamı sağlayacak dünya üzerinde hiçbir şey yoktu. İnsanlar sözlü olarak taleplerini ilettiğinde sonunda şöyle kabul ettim. ‘Ah, gerçekten mi, öyle olsun, pekala, bunu izleyin’ dedim” ifadelerini kullandı. 

Hollywood’da 2008’de senaristlerin greve gitmesiyle filmin hikayesinin de olumsuz etkilendiğini anlatan Bale, “Benim için başbelası bir durumdu. Çünkü bu seriyi yeniden canlandırmamızı, ayağa kaldırmayı isterdim. Maalesef prodüksiyon süreci istediğimiz gibi olmadı. Bu büyük bir utanç” diye konuştu. 

Arnold Schwarzenegger’lı ilk üçlemenin ardından dördüncü film olarak çekilen 200 milyon dolar bütçeli Terminator: Salvation, küresel çapta 371 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek hayal kırıklığına yol açmıştı.