Sinemalar.com

Venom filminde Örümcek Adam sürprizi!

Venom filminde Örümcek Adam sürprizi!
17 Ocak 2018

Marvel Sinematik Evreni filmlerinde Spider-Man (Örümcek Adam) karakterini canlandıran genç aktör Tom Holland, başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Sony Pictures filmi Venom’un setinde görüldü. 

Örümcek Adam’ın film haklarının Marvel’a geri satılmasının ardından bu ünlü kahramanın düşmanlarından yeni bir sinematik evren kurmayı planlayan Sony Pictures, ilk olarak Venom’u izleyicilerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. 

Sony, çizgi romanlarda ilk kez görüldüğü 1988’den bu yana Örümcek Adam’ın en büyük düşmanlarından birisi olan Venom’un filminde bu süper kahramanın olmayacağını resmi olarak açıklamış, içinde Örümcek Adam’ın olmadığı bir Venom yapımının beyaz perdede nasıl karşılık bulacağı merak uyandırmıştı. 

Marvel Sinematik Evreni’nin başındaki isim Kevin Feige, Venom filminin kendi serilerine bağlanamayacağını söylese de Sony Pictures’tan Amy Pascal kafa karıştan bir demeç vermiş ve Venom’un Marvel filmlerini ‘tamamlayıcı’ olabileceğini belirtmişti. 

İki gündür Atlanta'daki Venom setinde olduğu kaydedilen Tom Holland’ın sürpriz bir ‘cameo’ olarak filmde görülebileceği (küçük de olsa bir rol alabileceği) iddia ediliyor. Şu ana kadar bu bilgiyle alakalı ne bir doğrulama ne de yalanlama yapıldı. 

Yönetmenliğini Ruben Fleischer’ın üstlendiği film 5 Ekim’de vizyona girecek.

Haber Kaynağı Collider

Tüm yorumlar (1)

Avatar
marvelsever (Dublör) | 17 Ocak 2018, 21:22

Spidey'e bağlanmasa daha iyi olurdu bence, Venom "solo" filmi çünkü Venom merkezde olmalı...Sanki after credits olarak gelecek gibi.

Cevap Yaz
0
0
marvelınuruspusu (Amatör) | 29 Nisan 2018, 17:06

Venom ilk olarak spiderman'e bulaştığı için ve spidermansiz bir venom olmaması gerektiği için 2 dakikada olsa örümceği herhangi bir sahnede görmemiz lazım açıklaması lazım filmin bize ne olduğunu

0
0
marvelınuruspusu (Amatör) | 27 Nisan 2018, 00:39

Venom'un ilk çıkışı spidermanle olduğu için spidermanin olması lazım

0
0
Görüşleriniz