Sinemalar.com

Pacific Rim 2’den yeni afiş ve fragman yayınlandı

Pacific Rim 2’den yeni afiş ve fragman yayınlandı
24 Ocak 2018

Universal Pictures, 2013’te gösterime giren Pacific Rim filminin devam halkası Pacific Rim: Uprising’den yeni afiş ve fragman yayınladı.  

Guillermo del Toro’lu ilk filmin aksine yönetmenlik koltuğuna Steven S. DeKnight’ın oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny, Rinko Kikuchi, Burn Gorman, Adria Arjonave Charlie Day gibi isimler yer alıyor. 

Dev robotların yeniden canavarlara karşı savaştığı devam filmine Guillermo del Toro ile başlanmış ancak Meksikalı yönetmen başyapımcılığını yaptığı ve yönettiği The Shape of Water filmine daha iyi odaklanabilmek için koltuğunu DeKnight’a bırakmıştı.

Hikaye, ilk filmdeki olaylardan 10 yıl sonrasında geçecek. Başroldeki John Boyega, beş yıl önceki yapımda Idris Elba’nın canlandırdığı karakterin oğlu Jake Pentecost rolüyle karşımıza çıkacak.

Senaryosunu yönetmenle birlikte Kira Snyder, T.S. Nowlin ve Emily Carmichael'ın üstlendiği film, 23 Mart’ta sinemaseverlerle buluşacak. 

Haber Kaynağı Deadline

Tüm yorumlar (1)

Avatar
feardark (Profesyonel) | 25 Ocak 2018, 19:20

ilk filmi hiç beğenmemiştim. askerde bile uçakları helikopterleri üst rütbeli deneyimli subaylar kullanırken zebellah gibi robotları bebelere veriyolar. mantığa bak.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz