‘The Predator’ ve ‘Alita’nın vizyon tarihleri değişti

13.02.2018 17:30
‘The Predator’ ve ‘Alita’nın vizyon tarihleri değişti

20th Century Fox stüdyosu merakla beklenen dört filmin gösterim tarihlerine ilişkin açıklama yaptı. 

Yönetmenlik koltuğunda Shane Black’in yer aldığı altıncı Predator (Avcı) filmi The Predator’un prodüksiyon süreci tamamlanmak üzere. Evrende yaşam formu bulunan gezegenlere gelerek avlanan uzaylı yaratık Predator'ün bilim kurgu, aksiyon ve gerilim öğeleri ile dolu hikayesi devam ediyor. 

Film ekibi, Kanada’nın Vancouver kentinde 12 – 29 Mart tarihleri arasında bazı sahnelerin yeniden çekimini gerçekleştirecek. Bu sebeple 3 Ağustos 2018 olan vizyon tarihi 14 Eylül 2018’e ertelendi. 

İngiliz polisiye yazarı Agatha Christie’nin beyaz perdeye uyarlanan en ünlü eserlerinden Murder on the Orient Express (Doğu Ekspresinde Cinayet)’in devamı niteliğindeki Death on the Nile (Nil’de Ölüm) kitabı da beyaz perdeye uyarlanıyor. Aktör Kenneth Branagh’in dedektif Hercule Poirot karakterine geri döneceği film, 8 Kasım 2019’da sinemaseverlerle buluşacak. 

Yönetmenliğini Robert Rodriguez’in üstlendiği bilimkurgu, aksiyon ve macera türlerindeki Alita: Battle Angel filmi de 20 Temmuz 2018’den 21 Aralık 2018’e ertelendi. Hakkında şimdilik çok az şey bilinen animasyon film 'Foster' ise 5 Mart 2021’de vizyona girecek.