'Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2' Filminden Hiçbir Yerde Yayınlanmamış Özel Bir Klip Geldi

17.12.2018 11:59

Oyunbozan Ralph'in internet dünyasına adım attığı yeni animasyon filmi 'Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2'den yepyeni ve hiçbir yerde paylaşılmamış özel bir video geldi.

 

2012 yılının hit animasyon filmi Oyunbozan Ralph'in merakla beklenen devam filminden, Ralph ve Vanellope’nin internetle tanıştıkları ilk anı konu alan eğlenceli bir video yayınlandı. John C. Reilly'nin sevilen karakteri Ralph ve komedyen Sarah Silverman'in seslendirdiği arkadaşı Vanellope von Schweetz, Vanellope'nin “Sugar Rush” video oyununu kurtarmak için internetin keşfedilmemiş, engin ve heyecanlı dünyasına dalarlar. Kendilerine yol göstermeleri için internet vatandaşlarına yani nettaşlara bel bağlarlar. Yardım eli uzatanlar arasında, trend yaratan websitesi “BuzzzTube”un yöneticisi ve algoritması olan Ev-vet ve Kargaşa Yarışı isimli online araba oyununun sıkı sürücüsü Shank vardır. Vanellope, Shank’a o kadar hayranlık duyar ki Ralph tek arkadaşını kaybetmekten oldukça korkar.

 

Filmin seslendirme kadrosunda John C. Reilly, Sarah Silverman, Gal Gadot ve Taraji P. Henson bulunuyor. 'Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2', ABD'de vizyonda girdiği ilk haftada büyük gişe başarısı elde etti. Orijinal film Oyunbozan Ralph ise 2012 yılında dünya çapında 470 milyon dolardan fazla hasılat yapmış ve bir Oscar adaylığı kazanmıştı. 11 Ocak 2019'da vizyona girecek filmin yönetmenliğini Rich Moore yapıyor. Senaryoyu ise Phil Johnston ve Frozen yönetmenlerinden Jennifer Lee yazdı.