Korku Gerilim Türündeki Ma’dan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi

26.03.2019 16:31

31 Mayıs 2019 tarihinde vizyonda kendine yer bulacak olan, Oscar adayı aktrist Octavia Spencer başrollü Ma filminden Türkçe altyazılı bir fragman yayınlandı.


Senarist ve yönetmenliğini Duyguların Rengi, Trendeki Kız,  Gerçeğin Parçaları ve Ben Casus gibi filmlerden tanıdığımız Tate Taylor’ın üstlendiği korku filmi Ma, Ohio’nun bir kasabasında yaşayan yalnız bir kadının, genç bir arkadaş grubunu evine davet etmesiyle başlıyor. Oldukça ıssız bir bölgede yaşayan kadının, evinde düzenlediği partide, gençlere çok da hoş olmayan sürprizleri olacaktır. Çok şanslı olduğunu düşünen, genç arkadaş grubunun ise, bulunduğu ortamı ve ev sahibinin niyetlerini sorgulaması çok uzun sürmeyecektir. Kısa zaman sonra, gençlerin rüya gibi partisi, kabusa dönüşecek ve Ma’nın evi dünya üzerindeki bir cehennem olacaktır.

 

Merakla beklenen korku-gerilim türündeki filmde başroldeki Octavia Spencer’a Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Büyük BalıkPercy Jackson: Canavarlar Denizi, Kayıp Kız gibi yapımlardan tanıdığımız Missi Pyle; Robin Hood, Hobbit:Beklenmedik YolculukTitanların Savaşı ve Hızlı ve Öfkeli 6 yapımlarından Luke Evans; Git Başımdan, Günlük, Gilbert’ın Hayalleri, Gün Batımından Şafağa yapımlarından Juliette Lewis ve Amerikan Güzeli, Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi, Juno yapımlarından tanıdığımız Allison Janney gibi isimler eşlik ediyor.

 

Türkçe altyazılı fragmanı yayınlanan Ma, 31 Mayıs 2019’da ülkemizde beyaz perdeyle buluşacak.