Sinemalar.com

Spider-Man: Far From Home’dan Yeni Afişler!

Spider-Man: Far From Home’dan Yeni Afişler!
28 Mart 2019

Yakın zamanda vizyona girecek olan Spider-Man: Far From Home filminden yeni afişler paylaşıldı. 

 

Yeni nesil Spider-Man filminin devam halkası olan Spider-Man: Far From Home filmi, meraklılarını bir hayli heyecanlandırmaya başladı. Filmi izleyebilmek için 5 Temmuz 2019’a kadar bekleyeceğiz. Marvel Sinematik Evreni kapsamında yeni bir evre başlatacak olan filmden yepyeni afişler, Spider-Man meraklılarıyla paylaşıldı.  

 

Filmin yayınlanan yeni afişlerinde, Spider-Man yuvasından çıkıyor ve Avrupa seyahatine gidiyor. Afişleri kişisel sosyal medya hesabından paylaşan isim ise, Spider-Man’e hayat veren oyuncu Tom Holland! Holland, afişleri şu cümlelerle paylaştı: “Haftanıza küçük bir spidey hareketi ile başlayacağımı düşündüm. Evden uzakta olan Örümcek Adam, 5 Temmuz'daki tiyatroları izliyor ve bu onun en çılgın yolculuğu. #spidermanfarfromhome ”

 

Spider-Man: Far From Home  filminin, 25 Nisan’da vizyona girecek olan Marvel’ın son Avengers filmi Avengers: Endgame'de de yer alan Spider-Man ile ilgili ufak bir spoiler verdiği de gözlerden kaçmayan bir detay. Yönetmenliğini Jon Watts'ın üstleneceği Spider-Man: Far From Home filminde başlıca rolleri Tom HollandZendaya Coleman, Michael Keaton, Jacob Batalon ve Marisa Tomei gibi isimler paylaşıyor.

 

Spider-Man: Far From Home filminde, yaşadığı mahallenin sevilen süper kahramanı olan Spider-Man, Peter Parker olarak en yakın arkadaşları Ned ve MJ ile Avrupa seyahatine çıkıyor. Spider-Man’i bir süre dinlendirmek isteyen Peter’ın bu planı, istediği gibi gelişmiyor. Bir anda karşısına çıkan Nick Fury ile birlikte şehre dadanan yaratıkları yok etmek için amansız bir mücadeleye girişiyorlar!

Haber Kaynağı IMDb

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz