Pokémon Dedektif Pikachu’dan Yepyeni Bir Fragman Geldi!

25.04.2019 12:12

Vizyona girmek için geri sayıma başlayan "Pokemon Dedektif Pikachu"dan yepyeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu!


90’ların sevilen kahramanı Pikachu’nun dedektif olarak karşımıza çıktığı filmde, Pikachu’ya "X-Men Başlangıç: Wolverine", "Teklif", "Kesinlikle, Belki", "Blade:Trinity" yapımlarından tanıdığımız Ryan Reynolds sesiyle hayat veriyor. Canlı çekim tekniğiyle çekilen filmin yönetmenliğini ise "Köpekbalığı Hikayesi", "Canavarlar Yaratıklara Karşı", "Gulliver’in Geziler" ve "Goosebumps: Canavarlar Firarda" gibi yapımların da yönetmeni olan Rob Letterman üstleniyor. Aksiyon ve macera öğelerini de  harmanlayan  eğlenceli animasyon filminde Justice Smith, Ken Watanabe, Bill Nighy, Rita Ora, Chris Geere ve Kathryn Newton gibi isimler de yer alıyor.

 

Son fragmanını yukarıdan izleyebileceğiniz filmin hikayesi ise dedektif Harry Goodman'ın gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlar. Goodman'ın 21 yaşındaki oğlu Tim (Justice Smith) babasına ne olduğunu öğrenmek için araştırmalar yapmaktadır. Harry'nin soruşturmaya yardımcı olmak isteyen eski pokémon ortağı Detective Pikachu ise kendini bir dedektif olarak kanıtlamak istemektedir. Pokémon dünyasında hiçbir insan ve pokémonun yapamayacağı şekilde, konuşarak birbirleriyle iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, gizemi çözmek için heyecan verici bir maceraya çıkar. İnsanların ve pokémonların hiper-gerçekçi bir live-action dünyasında yan yana yaşadığı, modern bir metropol olan Ryme Şehri'nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını kovalar, farklı bir dizi pokémonla karşılaşır ve şok edici gerçeği ortaya çıkarırlar. Bu öyle bir gerçektir ki, dünyalarındaki barışçıl birlikteliği yok edebilir ve bütün pokémon evrenini tehdit edebilir...

 

"Pokemon Dedektif Pikachu", 10 Mayıs’ta vizyondaki yerini alacak!