Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’den Final Fragmanı Paylaşıldı

21.05.2019 13:25

7 Haziran'da vizyona girecek olan sevilen animasyon filmi “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2"den yine çok eğlenceli bir fragman geldi!


"Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı" serisinin ilk filminde, Manhattan'da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Max’in, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke'u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlamasıyla gelişen olaylar dizisini konu alıyordu. Başta rakip olan ikili, daha sonra iş birliğine varıyor ve Snowball adlı beyaz tavşanın, sahipleri tarafından terkedilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplerine karşı planladığı komployu bozmaya çalışıyorlardı. 


Serinin 2. filmi olan “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”de ekibe yeni katılan üyelerle macera büyümeye devam ediyor. Köpekler için hiç de kolay olmayan şehir hayatından etkilenen kahramanlarımız, davranışsal sorunlar yaşamaya başlar. Köpek davranış uzmanının onların doğayla yaşamasını ve özlerine dönmelerini tavsiye etmesi üzerine, Max kendisini bir çiftlikte “köpek olmayı” öğrenirken bulur!

 

İlk filmin eğlencesini aratmayacağına inandığımız “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”nin senaryosunu ise Brian Lynch kaleme alıyor. Kahramanımız Max’i “Ratatouille”un seslendirme kadrosunda da yer alan Patton Oswalt’ın seslendireceği filmde aynı zamanda Harrison Ford, Jenny Slate, Kevin Hart ve Tiffany Haddish gibi ünlü isimlerin de sesini duyacağız.

 

“Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2”nin final fragmanını yukardan izleyebilirsiniz.