Black Mirror'ın 5.Sezonuna Ait 3 Poster Bir Arada Yayınlandı

29.05.2019 11:03
Black Mirror'ın 5.Sezonuna Ait 3 Poster Bir Arada Yayınlandı

Netflix, en çok izlenen dizilerinden biri olan Black Mirror'ın 5. sezonunu oluşturacak olan üç bölüme ait afişlerin tamamını bir arada yayınladı.


Netflix, Black Mirror'ın "Striking Vipers", “Rachel, Jack and Ashley, Too" ve “Smithereens" adını taşıyan üç bölümünün her biri için ayrı birer afiş yayınladı. Açıklanan bilgilere, yayınlanan fotoğraflara göre "Black Mirror"ın yeni sezonu üç farklı hikâyeden oluşacak. Birinci hikâye olan “Smithereens", bir anda gündem olan ve kendini kaybeden bir taksi şoförünün başından geçenleri; ikincisi “Rachel, Jack and Ashley, Too" bir süredir hayranı olduğu pop şarkıcısıyla tanışıp tam hayallerine kavuştuğunu sanarken zamanla onun gerçek yüzünü keşfeden bir gencin hikâyesini; son hikâye olan "Striking Vipers" ise uzun zaman sonra tekrar bir araya gelen ve tüm hayatlarını değiştirecek olaylarla karşılaşan iki arkadaşın hikayesini konu alıyor. 

 

Senaristliğini Charlie Brooker ve Annabel Jones'un hazırladığı Black Mirror 5. sezonda rol alan oyuncular; Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin.  

 

"Black Mirror"ın yeni sezonu 5 Haziran’da Netflix'te yayınlanmaya başlayacak.