Buz Devri 3, Rekor Açılışla Başladı !

03.07.2009 11:58
Buz Devri 3, Rekor Açılışla Başladı !

01 Temmuz Çarşamba günü dünya ile aynı anda vizyona giren ve herkesin heyecanla beklediği film, ilk gününde 262 salonda toplam 60.862 izleyici ile buluştu ve 2009 yılının en iyi açılış yapan yabancı filmi olmaya aday!!!

 

Altyazılı, dublajlı ve 3D (altyazılı+dublajlı) seçenekleriyle 262 salonda, Türkiye’nin hemen her yerinde seyircisiyle buluşmaya devam edecek olan filmi izleyen çocuklar kadar büyükler de 96 dakikalık bu kahkaha ve maceraya doyamıyorlar. Her yaştan izleyicinin sevgisini kazanan filmin , ALİ POYRAZOĞLU, HALUK BİLGİNER, YEKTA KOPAN, ALTAN ERKEKLİ ve tüm diğer başarılı dublaj aktörleriyle özdeşleşen karakterleri, meraklısı için altyazılı orijinal versiyonu ile de seyirciye ulaşıyor.

 

Scrat’in meşe palamutları arasında yeni yeşeren aşkı; Manny ile Ellie’nin sahip olmak üzere oldukları bebek Mamut ; Sid’in sahiplendiği Dino yavruları Dino Bebekler; kılıç dişli kaplan Diego’nun dostlarıyla yeni yolculuğu ve maceranın yeni karakterlerinden Buck’ın kıvrak numaralarına şahit olacağımız kahkaha dolu anları ile izleyicinin kalbini ilk günden çalan film, bu sıcak günlerde hepimize neşe ve macera dolu bir buz esintisi yaşatmak üzere sinemalarda izleyicisini bekliyor…