The Red Sea Diving Resort'un Merakla Beklenen Fragmanı

17.07.2019 11:48

Başrollerinde Chris Evans ve Haley Bennett'in yer aldığı merakla beklenen Netflix filmi "The Red Sea Diving Resort"un fragmanı paylaşıldı.


En önemli mülteci kurtarma operasyonlarından bir tanesini konu alan "The Red Sea Diving Resort" 1980’li yıllarda geçiyor. Sudan’da yaşayan Etiyopyalı Yahudiler’in göç hikayesini yakından izleyeceğimiz filmde; mülteci kamplarındaki Yahudiler’in Mossad ajanı Ari Kidron tarafından İsrail’e teslim edilmesi için yapılanlara ışık tutuluyor. Mossad'ın bahsi geçen dönemde binlerce insanı kurtarıp İsrail’e teslim edilmesini sağlaması tarihe yazılmış bir olay olarak görülüyor.

 

"The Red Sea Diving Resort"ün başrolündeki Mossad ajanı Ari Kidron’u “Avengers”ın Captain America’sı Chris Evans canlandırıyor. Filmin başrolünde Evans'a "Marley and Me” filminden hatırlayacağımız Haley Bennett, Rachel Reither olarak eşlik ediyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Alona Tal, Michiel Huisman, Michael Kenneth Williams, Ben Kingsley, Alessandro Nivola, Greg Kinnear gibi isimler de yer alıyor.

 

"The Red Sea Diving Resort" senaryosunu kaleme alan, “Homeland”te de imzası bulunan Gideon Raff aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstleniyor.

 

Fragmanını yukarıdan izleyebileceğiniz "The Red Sea Diving Resort", 31 Temmuz tarihinde Netflix dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.