Tom Hanks Başrollü A Beautiful Day In The Neighborhood'tan Fragman

23.07.2019 16:56

Başrollerini Tom Hanks ve Matthew Rhys'in üstlendiği Marielle Heller filmi "A Beautiful Day In The Neighborhood"tan ilk fragman paylaşıldı. Fred Rogers'ın biyografik filmine ait yayınlanan fragmanda sevilen sunucu Rogers ile gazeteci Tom Junod arasındaki ilişkiye dair kısa kesitler görme fırsatımız oluyor.

 

Hollywood’un usta oyuncularından Tom Hanks ile başarılı isim Matthew Rhys'in başrolünde yer aldığı biyografi niteliğindeki "A Beautiful Day In The Neighborhood", Amerika'nın en sevilen isimlerinden biri olan Fred Rogers'ı odak noktası olarak ele alıyor. Film, nezaketin şüphecilik karşısında kazanması için verilen savaşı Fred Rogers ile gazeteci Tom Junod'un arkadaşlığı üzerinden anlatıyor. Bezgin bir gazeteci olan Tom Junod, Fred Rogers ile iş yapmaya başlamasının ardından kurdukları arkadaşlık sayesinde dünyadaki en önemli şeylerden birini: empati kurmayı ve nezaketi öğrenecektir.

 

A Beautiful Day In The Neighborhood filminin oyuncu kadrosunda Hanks ve Rhys'e eşlik edecek isimler arasında Chris Cooper, Susan Kelechi Watson, Enrico Colantoni gibi isimler bulunuyor. 

 

Fred Rogers biyografik filmi A Beautiful Day In The Neighborhood'un ülkemizdeki vizyon tarihinin 28 Şubat 2020 olması bekleniyor.