Merakla Beklenen Little Women Uyarlamasından İlk Fragman Yayınlandı

15.08.2019 16:01

2017 yapımı “Lady Bird” filmi ile “En İyi Yönetmen” ve “En İyi Senaryo” dallarında Oscar adaylığı kazanan Greta Gerwig’in yeni filmi olan “Little Women”dan merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.


 “Little Women”da  3 Oscarlı Meryl Streep’i Aunt March; Oscar adaylıkları bulunan Laura Dern’i Marmee March rolünde izlerken;  en son Ari Aster’in “Midsommar” filminde izlediğimiz Florence Pugh’u ise Amy March olarak göreceğiz. Ayrıca “Harry Potter” serilerinin Hermione Granger’ı Emma Watson’ın da Meg March karakterine hayat vereceği “Little Women” da Timothée Chalamet’i de izleme şansı yakalayacağız.

 

72. Cannes Film Festivali’nde prömiyeri yapacağı söylentileri yayılan ancak listede yer almayan filmlerden olan “Little Women”ın senaryosunu; aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Greta Gerwig kaleme alıyor.

 

14 Şubat 2020’de ülkemizde vizyonda kendine yer bulacak olan “Little Women” Meg, Jo, Beth ve Amy isimli dört kız kardeşin Amerikan İç Savaşı’nın sonrasında geçen büyüme hikâyesini konu alıyor. “Little Women”ın ilk fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.