The Peanut Butter Falcon'dan Yepyeni Poster

17.08.2019 17:09
The Peanut Butter Falcon'dan Yepyeni Poster

Başrolünü Shia LaBeouf’ın üstlendiği The Peanut Butter Falcon filminden yeni bir poster yayınlandı. 

 

Transformers” serisiyle kariyerindeki en iyi çıkışı yakalayan ve son olarak da kendi alkolik babasını canlandırdığı otobiyografik yapım Honey Boy ile de bir kez daha adını duyuran Shia LaBeouf'un başrolleri yeni keşif Zack Gottsagen ve Grinin Elli Tonu serisinin kadın başrolü Dakota Johnson ile paylaştığı film, dram ile komediyi bir araya getirerek izleyiciye duygular arası hoş geçişler yaşatmayı hedefliyor. 

 

Filmin konusu; 22 yaşında down sendromlu genç Zak’in en büyük hayali bir gün ünlü ve çok güçlü bir güreşçi olmaktır. Amacına ulaşabilmek için de yaşamını sürdürdüğü bakımevinden kaçar. Salt Water Redneck güreş okuluna kabul edilmeyi hedefleyen genç adam yolculuğu sırasında kanundan kaçmakta olan küçük çaplı haydut Tyler ile tanışır. Tyler, Zak'in arkadaşı ve koçu olacaktır. Zak ve Tyler birlikte deltalar arasında dolanıp yakalanmaktan kaçarlarken, viski içerler, Tanrı'yı bulurlar, balık tutarlar ve çok güzel bir dostluk geliştirirler. Bu süreçte ikili, Zak'i bakımevine geri götürmekle görevli olan iyi kalpli bakımevi hemşiresi Eleanor'u da aralarına katılmaya ikna ederler. Artık bu üçlü için hayattaki en önemli görev, Zak'in hayallerinin gerçek olmasını sağlayabilmektir...

 

Yönetmenliğini ve senaristliğini Tyler Nilson ve Michael Schwartz ikilisinin üstlendiği duygu yüklü filmin oyuncu kadrosunda ayrıca; Bruce Dern, John Hawkes, Jon Bernthal, Thomas Haden Church ve rap sanatçısı Yelawolf gibi isimler yer alıyor.