Sinemalar.com

Oliver Stone, Josh Brolin'e Teklif Sundu

Oliver Stone, Josh Brolin'e Teklif Sundu
29 Temmuz 2009

1987 yapımı olan "Wall Street" filminin devam filmi niteliğinde olacak olan "Money Never Sleeps" filminin oyuncu kadrosu iyiden iyiye şekillenmeye başladı. "No Country For Old Men", "American Gangster" ve "W." fimlerinin star oyuncusu Josh Brolin\'e, "Money Never Sleeps"te oynaması için teklifte bulunuldu.

 

"Money Never Sleeps"in yönetmeni Oliver Stone ile bir akşam yemeğinde iş görüşmesi yapan Brolin, kendisine yapılan teklifi kabul etmesi durumunda bir yatırım fonu yöneticisini canlandıracak.

 

"Money Never Sleeps"in oyuncu kadrosunda Shia LaBeouf ve Michael Douglas gibi başarılı aktörler bulunuyor. Michael Douglas, 1987 yapımı "Wall Street" isimli filmde canlandırdığı hırslı borsacı rolü ile Oscar\'ın \'En İyi Yardımcı Aktör\' ödülünün sahibi olmuştu.

 

Senaryosunu Allan Loeb\'in kaleme aldığı "Money Never Sleeps", 2011 yılında vizyona girecek.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
arminius (Amatör) | 29 Temmuz 2009, 22:02

Michael Douglas filmdeki rolüyle yardımcı değil , en iyi aktör dalında Oscar aldı.Hırslı ve acımasız Gordon Gekko rolünün üzerine çıkamadı.Film 8O lerin finans ve iş sektörünün çok sert bir eleştirisiydi.2. filmde Douglas ve  Josh Brolin neyse gıcık kaptığım Shia LaBeoufın ne işi var.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz