Sinemalar.com

Michael Jackson, Son Sahnesine Çıkıyor

Michael Jackson, Son Sahnesine Çıkıyor
12 Ağustos 2009

Bu habere Michael Jackson hayranları oldukça çok sevinecek. Yaklaşık yedi hafta önce hayatını kaybeden ve ölüm nedeni hala tam olarak aydınlatılamayan pop müziğin efsane ismi Michael Jackson‘nın filmi "This Is It"in vizyona giriş tarihi belli oldu.


Buna göre Jackson‘un Londra‘da verecek olduğu dönüş konserlerinin (O2-konseri) provalarını içeren 80 saatlik video görüntülerinden beyazperdeye uyarlanacak "This Is It", tüm dünyada aynı tarihte olmak üzere 29 Ekim‘de vizyona girecek.


Pop müziğin kralı Jackson‘un son prova görüntülerinin yanı sıra aralarında "Thriller"inde bulunduğu üç yeni video klipi içerecek olan "This Is It", Sonny Pictures ve Sonny Music tarafindan beyazperdeye aktarilacak. "This Is It"in yönetmen koltuğunda ise, "High School Musical"ın yönetmeni Kenny Ortege oturacak. Filmin 3D boyotunda olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Tüm yorumlar (17)

Avatar
mrv95 (Artist) | 10 Eylül 2009, 20:27

Dünyanın gelmiş geçmiş  en iyi şarkıcısı. Popun Kralı'nı unutmayacağız.

Cevap Yaz
0
0
Hazalnce (Profesyonel) | 5 Eylül 2009, 14:52

Aslında ben onu çok geç tanıdım.Ölümüyle adını duyurmadan önce kendisini pek dinlemiyordum dğrusu.Ama ölümünün ardından bu kadar konuşturan, bu kadar kendinden (olumlu yönde) bahsettiren bir yıldızı nasıl tanımam diye düşündüm.Biraz araştırınca ben sahiden geç kalmışım.Mükemmel bir isimdi keşke yarın asırdan daha uzun yaşasaydı.Ve yaşadığı süre zarfında "Her zaman yaptığı gibi" bize güzel eserler verseydi.Yaşadığı süre boyunca gereksiz suçlamalara maruz kaldığını da düşünüyorum.Bence bir dünya starı böyle harcanmamalıydı. Huzur içinde uyu M.J

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 28 Ağustos 2009, 01:12

bir yildizdaha kaydi ,, keske gitmeseydi ,, ama bir seyin degerini kaybetmeden bilemezsin ,, hem onun icin iyi olmustur en azindan huura kavustu ve bu arada olum nedenide doktoru tarafindan verilen asiri doz yani cinayet ,,

Cevap Yaz
0
0
KUDOS (Star) | 1 Eylül 2009, 04:44

huzura kavuştu derken .müslüman oldugu dedikoduları alıp başını gitmişti ama söylentiden ibaretti malesef.
eğer müslüman olarak ölseydi o zaman esas huzura kavuşmuş olucaktı.

0
0
zigizigi (Profesyonel) | 27 Ağustos 2009, 19:05

işte bu harika bi haber :)   King Of Pop !  MJ Ölsede biz burdayız

Cevap Yaz
0
0
woRadoR (Dublör) | 23 Ağustos 2009, 12:57

king of pop lakabını alnının teriyle kazandın helal olsun Jackson

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz