Oscar Heyecanı Digiturk'te Yaşanacak!

16.01.2020 11:14
Oscar Heyecanı Digiturk'te Yaşanacak!

1929 yılından beri her yıl, dünya sinemasının en iyilerinin belirlendiği Akademi Ödülleri’nin 92.'si için geri sayım başladı. Oscar Töreni’ne sayılı günler kala, meraklıların bu yılki heyecanı Digitürk ekranlarında paylaşacağı açıklandı.

17 Ocak’ta bir taslak olmaktan çıkıp aktif olarak yayın hayatına başlayacak olan beIN MOVIES OSCARS, ödül günü gelene dek Akademi Ödülleri tarihine damga vurmuş olan onlarca filmi sinemaseverler ile buluşturacak özel bir kanal.

Digiturk, altı yıldır kesintisiz olarak beIN MEDIA GROUP çatısı altında birleştirilmiş olan birçok kanal ile üyelerine en zengin ve kaliteli içerikleri sunmaya devam ediyor. Akademi Ödül Töreni heyecanı ise bu yıl da beIN CONNECT çatısı altındaki özel Oscar kanalı ile yaşanacak…

Tüm gün Oscar içeriklerine erişilebilecek bir kanal…

Digiturk 1 no’lu kanalda 17 Ocak- 11 Şubat tarihleri arasında yayın hayatını sürdürecek olan beIN MOVIES OSCARS’da ekranlara gelecek 138 filmin, farklı kategorilerde alınmış olan 123 Oscar ödülü ve 334 tane de Oscar adaylığı bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenmiş olan 91. Akademi Ödülleri’nde Oscar adaylığı elde etmiş filmlerden “Mary Queen of Scots”un ilk gösteriminin yapılacağı beIN MOVIES OSCARS kanalında, yayın akışı kapsamında “Green Book”, “First Man”, “BlacKkKlansman” ve “A Star is Born” gibi ödüllü filmler de yer alacak.

beIN CONNECT üyelerine özel olarak hazırlanan “Oscar Filmleri” kategorisi, Akademi Ödül’lü yapımlara ev sahipliği yapmakla kalmayacak; aynı zamanda kullanıcılarına ödül töreni heyecanını web’den, cepten, tabletten ve Smart TV’lerden de takip etme fırsatı sunacak.

Adaylar açıklandı…

Şimdiden hakkında tahminler yürütülen ve sonuçları merakla beklenen 92. Oscar Ödül Töreni’nde yarışacak adaylar, Digitürk ekranlarında 13 Ocak tarihinde açıklanmıştı. Bu yıl Oscar ödülüne aday gösterilen filmler arasında yer alan; müzik ikonu Elton John’un hayat hikayesi üzerine kurgulanmış “Rocketman”; resmi verilere göre sinema tarihinde en çok gişe yapan “Avengers: Endgame”; ejderhalar ve insanların aynı fantastik dünyada birlikte yaşam sürdürdükleri “How to Train Your Dragon: The Hidden World” Digiturk ve beIN CONNECT üyeleri tarafından izlenebilecek olan filmlerden yalnızca birkaç tanesi. 

Ayrıca, Oscar adayı oldukları açıklanan “Ad Astra”, “Toy Story 4” ve “The Lion King” de izle-öde servisi kapsamında beIN BOX OFFICE OSCARS’da izlenebilecek.

 

bi' tıkla beIN CONNECT izle!