Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Paramount, G.I. Joe 2'ye Hazırlanıyor

Paramount, G.I. Joe 2'ye Hazırlanıyor
12 Ağustos 2009

Paramount, "G.I. Joe: Rise Of Cobra"nın (G.I. Joe: Kobranin Yükselişi) devamı niteliğinde olacak ikinci filme hazırlanıyor.


Yönetmenliğini Stephan Sommers\'ın yaptığı "G.I. Joe: Rise Of Cobra"nin 2. ve 3. serileri için filmin tüm oyuncu kadrosu ile daha önceden sözleşme imzalayan Paramount‘un Başkan Yardımcısı Rob Moore, "G.I. Joe: Rise Of Cobra"nın devam filminin hazırlıklarına yakında başlayacaklarını açıkladı.


Sienna Miller, Dennis Quaid, Channing Tatum, Rachel Nichols ve Marlon Wayans gibi oyuncuları kadrosunda barındıran Paramount, "G.I. Joe: Rise Of Cobra", Amerika‘da gösterime girdiği ilk haftada 54,7 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiş, ve de bu gişedeki başarı serinin ikinci filminin çekilmesinin kapılarını açmıştı.


Bilim Kurgu-Aksiyon-Gerilim türünde olan ve militarist yönüyle çok ağır eleştirilere maruz kalan "G.I. Joe" oyuncaklarının karekterlerini beyazperdeye taşıyan "G.I. Joe: Rise Of Cobra“, 170 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmişti.

Tüm yorumlar (41)

Avatar
erselr (Profesyonel) | 22 Şubat 2012, 17:14

ilk film gerçekten güzeldi bunuda sabırsızlıkla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
kozge (Artist) | 9 Eylül 2011, 00:23

ilk filmi beğenmiştim 2.sininde güzel olcağını bekliyorum.kadrosuyla güzel hikayesiyle farklı we başarılı bir yapım...

Cevap Yaz
0
0
deepdarkness00 (Artist) | 9 Ağustos 2011, 17:46

sabırsızlıkla bekliyorum ilk filmi çok  beğenmiştim  buda şüphesiz süper bir film olucaktır

Cevap Yaz
0
0
what1998 (Amatör) | 9 Ağustos 2011, 14:19

arkadaşlar g.ı. joe 2 snake eyes ile ilgili olacakmış storm shadow ölmemiş snake eyes'ı öldürmek için binlerce yol deneyicekmiş. sonunda snake eyes konuşup hayatını joe'lara anlatıcakmış sonrada kendisini en uygun şekilde öldürücekmiş
 
 

Cevap Yaz
0
0
Winnston (Figuran) | 4 Ağustos 2011, 21:22

Dört Hattaa Sekiz Onaltı Gözle Filan Bekliyorum Hadiii Cabuk Beylerrr.. pLeasee :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz