Atomic Blonde 2 Netflix İle Anlaştı

12.04.2020 19:01
Atomic Blonde 2 Netflix İle Anlaştı

Netflix, “Atomic Blonde 2” için çalışmalara başladı.

Charlize Theron’un korkusuz bir casusa hayat verdiği “Atomic Blonde” filminin devamı için Netflix kolları sıvadı. Ünlü oyuncuyu tekrar projeye dahil etmekte kararlı olan Netflix, “Atomic Blonde 2” projesine resmen başladı.

2017 yılında vizyona giren ve gişede büyük bir başarı yakalayan “Atomic Blonde”, Berlin’de geçen tehlikeli bir görevi bütün zorluklara rağmen tamamlayan bir MI6 ajanının (Charlize Theron) hikayesini anlatıyordu. Yüz milyon dolardan fazla gişe hasılatı yapan filmin devamı için ilk sinyaller 2018 yılında verildi. Ancak Charlize Theron ve serinin yönetmeni David Leitch’in programlarının yoğun olması yeni filmin yapımını yavaşlattı.

Yeni filmin sinema salonlarının yanı sıra dijital platformlarda da olmasını isteyen David Leitch’in hangi dijital platformu seçeceği belirsizdi. Yapılan yeni açıklamaya göre “Atomic Blonde 2” yapımı Netflix ile anlaşmaya vardı. Projenin ne zaman yapım aşamasına geçeceği belirsizken, Charlize Theron’un yeni film kadrosunda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.