Away’den İlk Fragman Yayınlandı

08.07.2020 16:55

Hilary Swank’ın başrolünde olduğu, “Away”den ilk kısa fragman geldi. Netflix’in yapımcısı olduğu dizide kızıl gezegen Mars bir kez daha keşfedilecek.

Jessica Goldberg’in öncülüğünde ortaya çıkan yapım “Away”, yakın gelecekte uzaya giden bir ekibin yaşadıklarını odağına alıyor. Emma Green (Hilary Swank), uluslararası seçilen bir uçuş ekibinin kaptanıdır. Görevleri Mars’a gitmek olan bu ekip, bulundukları bu girişimle tarihe iz bırakacaktır. Uzayda yaşanan sıkıntılar dışında, Emma Green aynı zamanda arkasında bıraktığı NASA mühendisi olan eşi Matt Logan (Josh Charles) ve genç kızı Alexis’i düşünmek zorundadır. Kendisine en çok ihtiyaç duyulduğu anda Mars’a doğru yola çıkmak, yolculuğu boyunca Emma’nın aklından çıkmayacaktır.

Sadece Emma’nın değil diğer mürettebatın da Dünya’yı geride bırakma düşüncesi zaman ilerledikçe karmaşık bir hal alacaktır. “Away” yıldızlara ulaşmak için bazen evini terk etmek gerektiğini anlatıyor.

Vivian Wu, Monique Curnen ve Mark Ivanir gibi ünlü isimleri de kadrosunda bulunduran “Away” 4 Eylül 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak.