Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Filmler (7 - 13 Kasım)

18.11.2022 16:14
Netflix Türkiye'de En Çok İzlenen Filmler (7 - 13 Kasım)

Netflix Türkiye 7 - 13 Kasım 2022 haftasında en çok izlenen 10 filmi açıkladı!

Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen filmleri listeledi. Listede başı bu hafta Millie Bobby Brown ve Henry Cavill'li "Enola Holmes 2" çekerken onu "Medieval" izledi. "Netflix'te ne izlesem?" diye düşünenler için platformun en popüler içerikleri belki de bir fikir oluşturabilir.

 

1 - Enola Holmes 2

Artık kiralık bir dedektif olan Enola Holmes, kayıp bir kızı bulmak için ilk resmi davasına atılıyor. 

 

2 - Medieval

On dördüncü yüzyıl Çek ikonu ve Cermen Düzeni ve Kutsal Roma İmparatorluğu ordularını mağlup eden savaş lideri Jan Zizka'nın hikayesi.

 

3 -Kal

Semih'in sevgilisi bir anda ondan ayrılır. İlişkileri hakkında cevaplar ararken, uzun zamandır görmezden geldiği şeyle yakında yüzleşmek zorundadır.

 

4 - Bad Boys: Her Zaman Çılgın (Bad Boys For Life)

Filmde, Will Smith ve Martin Lawrence'ı, ikili ile özdeşleşen Mike Lowery ve Marcus Burnet rollerinde yeniden izliyoruz. Filmde Marcus daha sakin bir hayat sürerek ailesi yaşamına odaklanmka ister, fakat Mike’ın hayatını tehlikeye atan bir durum oluşur ve Marcus göreve geri dönmek zorunda kalır. 

 

5 - Cici

Acı bir kaybı takiben köyden kente göçen bir aile, 30 yılın ardından eski evlerinde yeniden bir araya geliyor.

 

6 - Noel Çarpması (Falling for Christmas)

Noel'e yaklaşan günlerde, genç ve yeni nişanlı zengin bir varis kayak sırasında kaza geçirir. Amnezi teşhisi konulduktan sonra kendini yakışıklı butik otel sahibi ve kızının yanında bulur.

 

7 - Lost Bullet 2

Adını temize çıkaran dahi tamirci Lino'nun tek bir amacı vardır: kardeşini ve akıl hocasını öldüren yozlaşmış polislerden intikam almak.

 

8 - Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (All Quiet On The Western Front)

"Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok", Birinci Dünya Savaşı'nda Batı Cephesi'nde savaşan genç bir Alman askerinin sürükleyici öyküsünü anlatıyor. Paul ve silah arkadaşları, savaşın ilk baştaki coşkusunun siperlerde hayatları ve birbirleri için savaştıkça nasıl çaresizliğe ve korkuya dönüştüğünü ilk elden deneyimliyor.

 

9 - Enola Holmes

1884, İngiltere’sinde Dünya değişmek üzeredir. On altıncı doğum gününün sabahında Enola Holmes, uyanır ve annesinin kaybolduğunu fark eder. Arkasında garip doğum günü hediyeleri bırakan annesinin nerede olduğu ile ilgili tek bir ipucu bulunmamaktadır. Özgürce geçirdiği çocukluğunun ardından, Enola kendini Sherlock ve Mycroft’un bakımı altında bulur. Ağabeylerinin tek isteği ise Enola’nın okula geri dönmesi ve düzgün bir şekilde okulunu bitirmesidir. Bu isteği reddedip Londra’ya kaçan Enola annesini bulmaya kararlıdır. Fakat Enola’nın bu yolcuğu onu kaçak bir Lord’un izini sürmesine ve bunun arkasında yatan gizemi aydınlatmasına kadar götürecektir.

 

10 - Les Misérables

Victor Hugo nun ölmez eseri Les Miserables (Sefiller), 19 yüzyıl Fransa sında aşk, onu ve tutkuyu anlatan epik bir masal. Hikaye, bir somun ekmek çalan ve karşılığında suçunun çok üstünde hapis cezasına çarptırılan Jean Valjean ı anlatıyor. Valjean ın bağışlanması hayatını değiştirecek, genç adam yoksul bir yer olan Vigau nun valisi olacaktır. Valjean, zamanla kasabanın en yoksul ve en güzel kızı Fantine e aşık olur, hayatını ona adar.Ancak bir süre sonra, Fantine in ölümün eşiğine gelmesi onu kahreder ve bu kez bütün enerjisini kızı, Cosette yi kötülüklerden korumak için sarfeder. Cosette, zamanla etkileyici bir devrimci olan Marius a aşık olur.Bu sırada, Valjean bütün hayatı boyunca Valjean ı aramış saplantılı polis Javert tarafından takip edilmektedir. Öykü Seine Kıyısında Valjean ile Javert arasındaki ölümcül karşılaşma ile son bulur.