“Şahsiyet” Dizisinin 2. Sezonundan Fragman Geldi!

01.11.2023 11:14

"Şahsiyet" dizisinin yeni sezonundan ilk fragman paylaşıldı!

Onur Saylak ile Hakan Günday ikilisinin imzasını taşıyan "Şahsiyet" dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. İlk sezonu Puhu TV'de yayınlanan "Şahsiyet" aslında tek sezonluk bir mini dizi olarak planlanmıştı. Sonrasında dizinin ikinci sezonu ile Disney+’a geleceği açıklandı. Fakat Disney+ yerli yapımları durdurunca “Şahsiyet” dizisinin geleceği de muallakta kaldı. Şimdiyse dizinin yeni platformu GAİN olarak açıklandı. Dizinin 2. sezonundan fragman ise bugün sonunda paylaşıldı.

Haluk Bilginer’in başrolde yer aldığı “Şahsiyet” dizisinin ilk sezonunda Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimler yer alıyordu. Dizinin 2. sezon kadrosuna ise İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta dahil oldu.

Bilginer'in dizideki güçlü performansıyla Uluslararası Emmy Ödülü kazandığını da unutmayalım.

"Şahsiyet" dizisinin yeni sezonu ne zaman?

"Şahsiyet" dizisinin 2. sezonu 13 Kasım'da seyirci ile buluşacak.

"Şahsiyet" dizisinin konusu ne?

Adli katip memurluğundan emekli olmuş ve Beyoğlu'nda yaşamını sürdüren 65 yaşındaki Agah Beyoğlu'na (Haluk Bilginer) Alzheimer başlangıcı tehşisi konulmuştur. Unutmanın bir fırsat olduğunu fark eden Agah, yıllarca planladığı bir cinayeti işlemeye karar verir.