Charlie Swan

ABD | 25 Kasım 1966
9,0/10
Bellingham, Washington'ta doğdu ve burada büyüdü. 24 dizisinin ikinci sezonundaki Gary Matheson rolü ile çıkışa geçti. Diğer rol aldığı yapımlar: Star Trek: Deep Space Nine ( Second Skin bölümü), Party of Five, Gilmore Girls, Karen Sisco, Fringe ve Monk. Hareketlilik uyandıran yapımları: Jane Austen's Mafia!, Along Came a Spider, Final Jeopardy, Flashpoint and Ladder 49. Billy Burke aynı zamanda 2007 yılı yapımı bir film olan Feast of Love 'da Selma Blair ve Morgan Freeman ile başrolü paylaşmıştır. Son yapımı Charlie Swan rolü ile yer aldığı , Stephenie Meyer'in aynı ismi taşıyan romanından esinlenilerek uyarlanan Alacakaranlık oldu. Billy Burke bir online poker sitesi olan Hollywood Poker'de en çok tanınan yüzlerden biridir.
Devamını Oku

Charlie Swan Biyografi

Charlie Swan ve Renee Hıgginbotham tanıştıktan kısa bir sure sonra evlendiler. Tanıştıklarında Charlie hasta olan anne ve babasına bakmaktaydı, Geoffrey ve Helen Swan. Bella doğduktan kısa bir süre sonra Renee Charlie’ yi hasta anne ve babası ile bırakarak terk etti. Charlie Renee’ nin peşinden gitmemeye karar verdi. Anne ve babasını bırakamazdı. Onlar öldükten sonra Renee ile arasında ki ayrılığın onarılamayacak kadar derin yara açtığını farketti. Bütün olanlara rağmen Charlie ve Renee birbirlerine karşı arkadaşça davranmayı başarmışlardı.

Bella anne ve babası boşandıktan sonra ki yıllarda her yaz 1 aylığına babasını ziyaret etmiş, annesi Phil Dwyer ile evlenince de babasının yanına taşınmaya karar vermiştir. Bella’ nın Edward ile olan ilişkisinde dengeli davranmış ama Edward’ ın aniden ayrılışı ile Bella’ nın depresyone girmesi yüzünden Edward’ a kaba davranmaya başlamıştır ve ondan hoşlanmadığını belli etmiştir.

Bu hoşnutsuzluk Breaking Dawn kitabında da devam etmiştir. Bella ve Edward’ ın evlenmeleri konusunda da hep ağır davranmış, işin aceleye gelmesini istememiştir.Bella’ nın hamileliği sırasında Cullenlar Charlıe’ yi Bella’ dan uzak tutmuşlardır ya ki Jacob Charlie’ ye kurtadam olduğunu söyleyip onu Bella ve Renesmee’ nin yanına götürene kadar. Charlie bu durumu kabullenmiş ama yine de habersizmiş gibi davranmayı tercih etmiştir.

Breakin Dawn kitabını boyunca Jacob için endişelenmiş ve kitabın sonuna doğru Sue Clearwater ile birbirlerine aşık olmuşlardır.