Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Haktan Pak

Kolpaçino Fragman
Haktan Pak profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.5/ 10
29 oy
7 kullanıcının favorisi

Haktan Pak

Türkiye

6 Mayıs 1969

Biyografisi

1969 doğumlu olup İ.Ü Jeofizik Mühendisliği mezunudur.Uzun yıllar Viyana\'da yaşamış, sayısız tiyatro oyununda sahne almıştır. Almanya, Avusturya ve İsviçre\'de birçok workshop\'a katılmış olan Haktan, Viyana\'da bulunduğu süre zarfında oyuncu koçluğu da yapmıştır. Edebiyat, psikoloji, sosyoloji ve müzikle yakından ilgilenir. İleri düzeyde Almanca ve iyi düzeyde İngilizce konuşur.

Oyunculuk tebrübeleri:

Hannah ,Hırsız var! Kısık Ateşte 15 dakika , Hoşgeldin Hayat Kanlı Mağara - Mübeccel Söylencesi -Küçük Hanımefendi – Küçük Hanımın Şöförü .-Sahra - Aşk Oyunu -Canın Sağolsun -   Raiting Kasabası -

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (2)
Avatar
oguzhank8 (Artist) | 11 Ocak 2016, 15:35

Hala beklediğim yere gelemedi,bence kaliteli oyuncu.

Cevap Yaz
0
0
Dob (Figuran) | 30 Eylül 2009, 03:37

Haktan Pak'ın özellikle, "Kısık Ateşte 15 Dakika" ve "Hırsız Var" filmlerindeki performansları ile genel anlamda çok başarılı bir oyuncu. "Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasından ilk elenenlerden biri olsa da daha sonra rol aldığı filmlerde aslında bunu haketmediğini ve çok daha iyi yerlere layık olduğunu kanıtladı bence. Şimdi en büyük arzum onu bir filmde baş rol olarak görmek. Umarım bu dileğim en kısa sürede gerçekleşir. Umarım Haktan Pak'ı daha sık ekranlarda görürüz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz