Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Toby Regbo

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları (2018) 3. Türkç
Toby Regbo profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.4/ 10
51 oy
47 kullanıcının favorisi

Toby Regbo

İngiltere

18 Ekim 1991

Toby Regbo Biyografisi

Toby Finn Regbo, Norveç asıllı İngiliz aktör.

1991 yılında Hammersmith, Londra'da doğdu. Sharpe's Challenge ve M.I. Hight gibi dizilerle oyunculuğa adım attı. 2009 yapımı Bay Hiçkimse (Mr. Nobody) filmindeki genç Nemo performansıyla dikkat çekti. Aynı yıl Glorious 39 adlı bir başka filmde de oynadı.

Harry Potter Ölüm Yadigaları 1 filminde Genç Dumbledore'u canlandırdı. Reign dizisinde Fransız Kralı 2. François karakteriyle televizyonda ekranlarında kendine yer buldu. 2018 yapımı Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filminde bir kez daha Genç Aldus Dumbledore karakteriyle serinin hayranlarının karşısına çıktı.

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (6)

Avatar
ertu43 (Dublör) | 7 Nisan 2015, 12:07

beni buna benzetiyorlar ama iyi birşeymi kötü birşeymi anlamadım ama aksan çok iyi ve iyi oyuncu olucak

Cevap Yaz
0
0
_Rebritah_ (Amatör) | 21 Temmuz 2014, 16:54

Kendisini Reign adlı dizi de tanıdım ve bence Francis karakterini tam anlamıyla yansıtan oyuncu. Saçları, gözleri ve aksanıyla seyircinin gözüne hitap eden, performansıyla da karakterle bütün olan bir aktör..

Cevap Yaz
0
1
Damlasuu (Figuran) | 17 Nisan 2014, 19:22

Reign ' de muhteşem ötesi desem ??

Cevap Yaz
0
3
TheLegendKiller (Dublör) | 13 Aralık 2012, 16:11

Bay Hiçkimse'de çok iyiydi.Geleceği parlak daha çok genç...

Cevap Yaz
0
1
MinisterOfMagic (Jön) | 9 Temmuz 2011, 15:25

Fotoğraflara bakarsak evet Dumbledore a benzemiyor sonuçta bu Dumbledore un  küçüklüğü gençlik zamanları 15-17 yaşında falandır o zamanlar yanında ise fotoğraftan anladığım kadarı ile  Voldemort tan önceki en büyük düşmanı o zaman kankası Grindelwald var onunla  büyük bir düellosu var ve Dumbledore o düelloyu kolay kazanmamıştı  Dumbledore a benzemiyor  diyor arkadaşımız ama biliyorsan bu bir film birçok şey yapacaklar ve Dumbledore a azda olsa benzeteceklerdir ve bu daha  Dumbledore un küçüklüğü ve Dumbledore en son seride  canlı olarak 6. kitapta görülmüş  kitabın sonlarında Snape tarafından öldürülmüştü ve sonrasında Ölüm Yadigarları nda Voldemort Mürver Asa yı çalarken cesedi mezarda ve Bölüm 2 de okuyan bilirler filmde yer alacak King's Cross sahnesi nde  Harry ruhlar ile temas kurduğunda Dumbledore ve diğer tüm sevdikleri annesi babası ile konuşacaktı ama Diriltme Taşı ile onları canlandırmak isterken başarılı olamayacak ama tüm sevdiklerinin intikamını alacaktı. :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz