Küçük Ağa

Küçük Ağa (2014) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.7
/ 10
12 oy

-

Ahmet Yurdakul Ozan Yurdakul

4 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

İstanbul’un görmüş geçirmiş varlıklı ailesinin kızı Sinem (Birce Akalay) ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali (Sarp Levendoğlu), 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin fark etmediği bir ilgiye sahiptir. Ali de yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır. Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyeli yüksek olan 6 yaşında Mehmet Can (Emir Berke Zincidi), anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır. Küçük Ağa, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışan, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen redrush
Tüm yorumlar (4)
mertaltun94 (Amatör) | 30 Mart 2014, 02:04

tam bir fiyasko. küçük ağa küçük ağa. küçücük çocuğun elini kocaman adamlar öpüp başının üstüne koymuşlardı bi bölümde. emir berkeyi, emir berkenin rolünü o kadar şımartmışlar ki pes diyorum. yaptıkları ve söyledikleri çocuklara resmen kötü örnek oluyor. ya babası sarp levendoğlu.. sürekli hakaret içeren sözler. erler film, ne beklersin..

Cevap Yaz
0
0
foreverDean (Profesyonel) | 13 Mart 2014, 13:37

zeki alasya gibi oyuncular olmasına ragmen herkes küçük osman için izliyo bu diziyi bence tutmaz sanıyodum ama hep birinci aslında okadar iyi diziye haksızlık yapılıyo tamam iyi oyuncular varda okadar kaliteli bi dizi degil

Cevap Yaz
0
0
Dapoet (Artist) | 05 Mart 2014, 06:00

Bence harika bir dizi her salı kaçırmadan izliyorum..

Cevap Yaz
0
0
elfmerv (Amatör) | 17 Ocak 2014, 12:39

bunu buraya yazıyorum: bu dizi tutmaz.
:)

Cevap Yaz
0
2
adventurous (Profesyonel) | 26 Mart 2014, 15:46

keşke tutmasaydı nasıl diziler izler olduk

0
1
elfmerv (Amatör) | 26 Mart 2014, 21:14

böyle bir dizi bile tuttu ya ne diyeyim

0
1
Görüşleriniz