Kız Arkadaşım Sezon 1

Mai Geol / My Girl

Kız Arkadaşım (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.5
/ 10
300 oy

DramKomediRomantik

60 Dak.PT60M

Jun Ki Sang

Hong Mi Ran Hong Jung Eun

376 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Gong Chan’ın hasta büyükbabasının son isteği, kayıp olan torununu bulmaktır. Gong Chan’da, büyükbabasının bu isteğini yerine getirmek için yıllardır onu aramaktadır. Yine böyle bir zamanda, hayat dolu ve güzel Yu Rin ile tanışır. Yu Rin, bir tur rehberidir ama sıkıştığı her an seri şekilde yalan söyleyebilen bir kızdır. İkisinin karşılaşması, ortak noktalarda birbirlerine yardım etmeleriyle ve birbirlerinden yavaş yavaş etkilenmeleriyle devam eder. Büyükbabasının durumunun ağırlaştığını öğrenen Gong Chan, Yu Rin’den, gerçek kuzenini bulana kadar, sahte kuzeni olmasını ister. İlk başlarda Yu Rin bunu kabul etmese de, daha sonra paraya olan ihtiyacı ve yaşlı bir adamın son isteğini yerine getirme arzusuyla, bir günlüğüne bu teklifi kabul eder. Ama işler beklendiği gibi gelişmez. İşin içine, Yu Rin’den ilk görüşte hoşlanan Gong Chan’ın en yakın arkadaşı ve iş ortağı Jung Woo ve Gong Chan’ı, tenis kariyeri için terk eden sevgilisi Seo Hyun ve buna birde, ölmek üzere olan büyükbabanın, torununu gördükten sonra hızla iyileşmesi de eklenince, bir günlük diye başlanan kuzen torun olma serüveni, içinden çıkılamaz bir hal alır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen supercel
Popüler Yorumlar
becauseyouu (Jön) | 22 Kasım 2013, 15:05

Ju Yoo Rin: Sence, bu biber acı mı? Jung Woo:Acı fakat acı olmadığına inanmamı istiyorsun, değil mi? Ju Yoo Rin: Evet, haklısın.Aslında çok acı, ama ben rol yapıyorum. Jung Woo:Yalan söylüyorsun.Aslında tatlı, değil mi? Ju Yoo Rin: Madem inanmıyorsun, neden kendin denemiyorsun? ... Jung Woo:Ya gerçekten acıysa. Ju Yoo Rin: Öyleyse boşver.Bilmesen senin için daha iyi olur. Jung Woo:Yok, yok bilmek istiyorum...Ahhh Ju Yoo Rin: Acııı! Jung Woo:Gerçekten inanılmaz birisin. Ju Yoo Rin: Gördün mü?Söylemiştim.Sadece konuşman gerekiyor.Acı olsa bile, öyle olmadığını söyle.İçin acıyorsa bile, acımadığını söyle.Olur da birinden hoşlanırsan, hoşlanmadığını söyle...İşte böyle yapıyorsun.Bu biber gerçekten çok acıymış!

0
+7
mminho (Figuran) | 01 Eylül 2013, 21:36

çok komikti ve tekrartekrar izleyebileceğim bir diziydi

0
+5
Tüm yorumlar (152)
ANGELINA (Figuran) | 20 Mart 2014, 20:48

güzel bir diziydi ama ben sonunu beğenmedim herşeyi son on dakikaya sıkıştırdılar bir on dakika daha ekleyip daha güzel bir son yapabilirlerdi.neyse yinede eğlenceliydi kıza başta sinir oldum ama sonradan rolünü daha iyi yapmaya başladı. Gong Chang zaten superdi bu arada söylemeden geçemeyeceğim giydiği ceketlere bayıldım renkleri çok güzeldi pembe mor:)

Cevap Yaz
0
0
esrayildirim_DJ8S (Amatör) | 09 Şubat 2014, 19:00

ilk kore dizimdi 2011 de izlemiştim ve hastası haline geldim korenin ve bu dizinin çok gülmüştüm yoo rin e cok tatlı kızdı gong chanda yakışıklılıktan gecilmiodu hani :D asla unutmicağım karakterler şu ana kadar 8 kore dizisi izledim ama my girli tek gecerim o benim ilkim ve biriciğimdi ilk oppam lee dong wook (gong chan ) ilk unnim ju yoo rin sarangheyo (sizi seviyorum)

Cevap Yaz
0
0
kemalettin (Fenomen) | 17 Aralık 2013, 00:04

romantik komedide bu diziyi tek geçerim,eğer izlemeyen varsa mutlaka izesin hem gülüp hemde ağlayacaksınız....özellikle başroldeki aktristin rol yeteneği müthiş.... çok eğlenceli bir diziydi.
oğlandan çok kızın oyunculuğuna hayran kaldım erkek dizide fazla sönük oynuyordu kızın banyoda düşüp esas oğlana ne gördüğünü sorduğunda aldığı cevap karşısında çok utandım demesi ve o andaki mimikleri beni öldürmüştü puanım 10/9
benim 5. favori dizim çok beğendim...

Cevap Yaz
0
0
becauseyouu (Jön) | 22 Kasım 2013, 15:05

Ju Yoo Rin: Sence, bu biber acı mı?
Jung Woo:Acı fakat acı olmadığına inanmamı istiyorsun, değil mi?
Ju Yoo Rin: Evet, haklısın.Aslında çok acı, ama ben rol yapıyorum.
Jung Woo:Yalan söylüyorsun.Aslında tatlı, değil mi?
Ju Yoo Rin: Madem inanmıyorsun, neden kendin denemiyorsun?
...
Jung Woo:Ya gerçekten acıysa.
Ju Yoo Rin: Öyleyse boşver.Bilmesen senin için daha iyi olur.
Jung Woo:Yok, yok bilmek istiyorum...Ahhh
Ju Yoo Rin: Acııı!
Jung Woo:Gerçekten inanılmaz birisin.
Ju Yoo Rin: Gördün mü?Söylemiştim.Sadece konuşman gerekiyor.Acı olsa bile, öyle olmadığını söyle.İçin acıyorsa bile, acımadığını söyle.Olur da birinden hoşlanırsan, hoşlanmadığını söyle...İşte böyle yapıyorsun.Bu biber gerçekten çok acıymış!

Cevap Yaz
0
7
SadeceHayalEt (Fenomen) | 14 Aralık 2013, 23:20

Zaten sorunun kaynağı orada bu biber acısıyla acı de genelde bunu bayanlar yapıyor birinden hoşlanır söyleyemez anlamasını bekler.
Erkek: Benden hoşlanıyor musun?
Kız:Ne alakası var ?
Erkek:Hoşlanıyor gibi davranıyorsun.
Kız:Tabiki de hayır sen ve ben hıı güldürme beni...
Erkek:Pardon o zaman yanlış anladım. Bugün neler yaptın...
Kız:Hiç.... Trip modu
Sorun kızların gizemi sevmesi sorarsın yalanlar bir şeyi söylemeden karşı tarafın anlamasını beklerler. Yukarıdaki olay gerçekleşince akşam yatağına uzanır sabaha kadar ağlamasını çok iyi bilir. Net olsalar erkeklerde adam olacak ama yok olamıyorlar. Sanırım kızları da özel yapan bu garip davranışları :)) Ama her şeye rağmen iyi ki varsınız yoksa dünya da en güzel şey eksik olurdu :))

0
1
becauseyouu (Jön) | 16 Aralık 2013, 14:27

Ben garip olduğumuzu düşünmüyorum aslında , sadece erkekler sustuklarımızı anlamak yerine sadece konuştuklarımızla yargıladıklarından böyle acı olduğunda bile söyleyemiyoruz ..Dizide çok beğendiğim bir replikti , cevabına gelince biz gizemli değiliz sadece karşımızdaki nasıl davranıyorsa onun karşılığıdır herşey.. Hem bazı şeyler net olmadan daha güzel :)

0
1
SadeceHayalEt (Fenomen) | 17 Aralık 2013, 01:33

Bazı şeylerden kastın yüzde 99 mu ? :)) Erkek ile Kadın sence aynı düşüncelere ve bakış açısına mı sahip ? Erkeğin doğası bellidir her şey basit olmalı bilmeceye gerek duyulmadan varsa var yoksa yok. İşin içinde oyun olmamalı ya da yalan. Ne bilim erkek kadına karşı anlayışlı olacaksa bile kadın işi karmaşıklaştırıyor. Bence bakış açısıyla alakalı bir durum aynı pencereden bakamıyoruz. Ama içimizde bakanlar var ve çok mutlu oldukları kesin :)). Suçu nasılda karşı tarafa atıyorsun :)) Tabi tabi kadınlar bir melek erkeklerde şeytan :P Birçok bayan aslında neredeyse birbirlerinin tıpatıp aynısı ( huy olarak diyorum ) sadece bazı ayrıntılar farklı her ayrıntının iyi ve güzel yanları olduğu gibi kötü ve çirkin yanlarıda oluyor. Tabi bunlar benim gözlem ve düşüncelerim diğerleri nasıl düşünür bilemem.

0
0
becauseyouu (Jön) | 18 Aralık 2013, 15:24

Erkek ile kadınların aynı düşüncelere sahip olması biraz zor , dediğin gibi aynı dünyadan bakmayı başarabilen çok az insan var.. Ama bence erkeği erkek ,kadını da kadın yapan bu farklılıklardır..Ayrıca kadınlar karmaşıklaştırmaz aksine çözmek için uğraşır ama erkek her zaman kolay olanı seçtiğinden kadının söylediklerini hatta söylemediklerinin bile karmaşık olduğunu düşünür.. Ben suçu karşı tarafa atmadım erkeklerin şeytan olduğunu da düşünmüyorum illa ki kadınında şeytan olanı vardır erkeğin melek olanı olduğu gibi.. Ayrıca birçok bayanın aynı olduğunuda düşünmüyorum huy olarak ,ama tabi senin görüşün bu saygı duyarım ..:)

0
0
melis-coban (Jön) | 13 Kasım 2013, 23:09

tavsiyeler üzerine izledim iyi ki de izlemişim, çok eğlenceli bir diziydi senaryoya ek olarak Dae Hae Lee'nin oyunculuğu eklenince süper olmuş.
Ju Yoo Rin karakterine bayıldım resmen izleyince anlayacaksınız ne demek istediğimi, mimikleri ses tonu o kadar şeker bir karakter olmuş ki..
Dizideki diğer oyuncuları çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. 16 bölüm olması da iyi olmuş tadında bırakmışlar.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz