Lost Girl Sezon 1

Lost Girl (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.2
/ 10
42 oy

FantastikRomantikSuç

60 Dak.PT60M

M.a. Lovretta Peter Mohan

46 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Lost Girl doğaüstü baştan çıkarıcı ‘Bo’ (Anna Silk) hayatını konu alıyor. ‘Bo’ aslında bir ‘Succubus’ yani ölümlülerin seksüel enerjilerinden beslenen bayan bir iblis. Bo normal bir kız gibi insan ailesinin yanında büyü ve normal bir kız olduğuna inanıyordu taki erkek arkadaşı ile ilk seksüel faaliyetinde bütün enerjisini emene kadar. Şimdi tek başına yollarda ve korkuyor. Sonraları kendisinin bir ‘Fae’, milenyum yıllarına kadar sırlarını başarı ile korumuş efsanevi yaratık grubu, olduğunu keşfediyor. Yanlız olmadığını öğrendiğinde dehşete düşer, ‘Fae’ ve insan arasında orta yolda gitmeye karar verir ve geçmişini nerdene nasıl geldiğini öğrenmeyi kendine görev olarak sayar, bu görevin ilk aşaması ise biyolojik annesini bulmaktır.
Bo’ya dizide şekilden şekile giren dedektif Dyson rolünde Kris Holden-Reid, Bo’ya bilimsel yollardan yardım etmeye çalışan insan doktor Lauren rolünde Zoie Palmer, en iyi arkadaşı olarak Kenzie rolünde iki kere Gemini Award ödüllü Ksenia Solo. Kadroda ayrıca Rick Howard’ı Trick rolünde, arkadaş canlısı ama birşeyler gizlemeye çalışan bar sahibi ve Emmanuelle Vaugier sonbahardan itibaren 13 bölümlük ilk sezonda Bo’ya dizide eşlik edicekler.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Hwoaranq
Popüler Yorumlar
esranight (Dublör) | 11 Kasım 2010, 20:54

konusu harika tesadüfen izlemeye başladım bağımlısı oldum çok güzeldi son zamanlardaki vampir akımıyla alakası yok fantastik şeyleri sevenlere tavsiye ederim :)***

0
+12
panagea (Dublör) | 16 Eylül 2010, 23:54

Bu tarz fantastik filmleri sevmişimdir.umarım  diziyi bozmadan devam ederler.

2
+8
Tüm yorumlar (13)
albertxxx (Jön) | 15 Ağustos 2013, 01:30

Yakın gelecekte keşfedip tadına doyamadığım bir dizi oldu.Zaten fantastik öğeleri seviyordum böyle mitolojik fantastik bilim kurgu bir araya gelince herşey dahada güzel oldu:) İzlenilebilir güzel fantastik bir dizi.

Cevap Yaz
0
1
esraesragp (Amatör) | 28 Mayıs 2012, 12:12

Bence kesinlikle kenzi :) . Hiç birşeyi yokken dünyaya bu kadar pozitif bo bile bakmıyor bence :)..Kenzi kenzi kenzi..!

Cevap Yaz
0
0
refugee19 (Amatör) | 03 Nisan 2012, 02:06

sırf kenzi için sıkıcı bölümlere katlanabilirsiniz :))

Cevap Yaz
0
0
tugbaeke (Figuran) | 10 Ocak 2012, 15:16

Diziyi izledikçe Kenzi karakterine hayran olucağınız bir dizi. Sıradan dünyada fantastik canlılar.. :)

Cevap Yaz
0
0
esranight (Dublör) | 11 Kasım 2010, 20:54

konusu harika tesadüfen izlemeye başladım bağımlısı oldum çok güzeldi son zamanlardaki vampir akımıyla alakası yok fantastik şeyleri sevenlere tavsiye ederim :)***

Cevap Yaz
0
12
Görüşleriniz