Paranın Esiri

Paranın Esiri (1985) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.7
/ 10
41 oy

AksiyonDramMaceraRomantikSuç

86 Dak.PT86M

Erdoğan Tünaş

9 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Yoksul bir kaptanın kızı olan Zeynep, kendisi gibi parasız bir müzisyen olan Kaya’ya deliler gibi aşıktır. İki genç mutlu bir yuva kurmak için Kaya’nın şöhreti yakalamasını beklerken ummadıkları bir engelle karşılaşırlar.
Kaya turne için gittiği Almanya’da adam yaralayıp hapse girer. Onu beklemeye yemin eden Zeynep ise babasının patronu Murat’ı adeta büyülemiştir. Murat’ın aşkına başta karşılık vermeyen genç kız Kaya’nın geri dönmeyeceğini anladığında onun evlenme teklifini kabul eder.
Zengin ve mutlu bir yaşam sürerken Kaya’nın geri dönüşüyle mutlu uykusundan bir kabusa uyanır. Onu vefasızlıkla suçlayan Kaya, intikam almak için Murat’ın kızını kullanacaktır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen blondy
Tüm yorumlar (7)
Serap730 (Jön) | 20 Ocak 2014, 15:32

Kenan Kalav'ın şarkı söylediği sahnede gülmekten ölürüm her seferinde :)
Eskilerin romantik filmlerinde mutlaka biri sarkıcı dikkat ettiniz mi? :D 10/5

Cevap Yaz
0
0
SadriUstaFan (Fenomen) | 06 Şubat 2012, 01:33

Paranın Esiri:Sevdiği adam tarafından (Kenan Kalav) kandırılıp vaatlerine inanan (Hülya Avşar) sevgilisinin gelmeyeceğini anlar. Tesadüf eseri bir iş adamı olan (Cüneyt Arkın) ile tanışır. İşadamı Cüneyt arkın umutları tükenmekte olan bu kıza aşık olur ve yardım elini uzatır. Hala bir umudu olduğu için iş adamının evlenme teklifini önce kabul etmese de daha sonra bir olaydan ötürü bu teklifi kabul edecektir. Başlarda pek hoşlanmadığı (Cünety Arkın) a daha sonra aşık olduğunu anlar. Tam işler yoluna girmişken bir anda eski sevgilisi (Kenan Kalav) ortaya çıkar ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Cüneyt Arkın,Hülya Avşar ve Kenan Kalav üçlüsünden izlenmesi gereken güzel bir dram filmi.

Cevap Yaz
0
1
MrCvrgn (Efsane) | 23 Mart 2011, 17:56

Oldukça iyi izlemeyenlere tavsiye edebileceğim bir film.. 10/7.5

Cevap Yaz
0
1
ap0calypse (Star) | 07 Şubat 2011, 13:32

güzel film cüneyt arkının kenan kalavı dövme sahnesi güzeldi :D

Cevap Yaz
0
1
ULAS-34-BLUE-SKY (Profesyonel) | 08 Ocak 2010, 06:59

80'lerde ki cüneyt arkının filmleri arasında bu filminide seviyorum.Hülya avşar,kenan kalav gibi oyuncularla oynamış.sonunda hülya avşar cüneyt arkın la birlikte olur.Kanan kalav ise cüneyt arkının kızı rolündeki oyuncula birlikte olur.izlencek bir filmdir.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz