Limit Yok

Limitless

Bütün Fragmanlar ►
Limit Yok (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
2686 oy

18 Mart 2011

2011 - MeksikaABD

Bilim KurguGerilimGizemMaceraPsikolojik

105 Dak.PT105M

Alan Glynn Leslie Dixon

2825 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Ya bir hap sizi daha zengin ve daha güçlü kılabilseydi? Eddie (Bradley Cooper) perişan halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.

Popüler Yorumlar
1 (Efsane) | 26 Temmuz 2012, 01:11

"Anlaşılan birkaç şeyi yanlış hesaplamışım. Neden hayatta en muhteşem hayalleriniz gerçek olduğu anda sırtınızda bir bıçak belirir? 4 haneli IQ'ya sahip biri olarak bir şeyi atlamış olmalıyım ama, fazla da atlamadım. Dünyada iz bırakmaya çok yaklaşmıştım. Ama şimdi sadece kaldırımda iz bırakacaktım" Alan Glynn - The Dark Fields adlı kitabından uyarlanmıştır. Oyuncular Bradley Cooper, Abbie Cornish, Robert De Niro. Öncelikle şunu söyleyeyim. Diğer filmlere göre tamamen farklı bir konu, özgün bir senaryoya sahip bilimkurgu filmidir. Eddie Morra zor şartlar altında yaşayan bir yazar. Bir gün eline bir hap geçiyor ve bu hap sayesinde hayatını daha iyi yapma fırsatı yakalıyor. İnsan, beynini yüzde yirmi civarında kullanabiliyor denir. Tabi bu rakam söylentiden ibaret. Bilimsel bir kesinliği yok. İşte bu hap beynin yüzde yüzünü kullanmayı sağlıyor. Yani müthiş bir zekaya sahip oluyorsunuz. Olayları çabuk değerlendirme, analiz etme, anlama, kavrama. Hızlı düşünüp olasılıkları hemen değerlendirerek en iyi seçimi yapmak. İsabetli tahmin yapabilme gibi yetenekleriniz oluyor. Aynı zamanda mükemmel bir hafızaya sahip oluyorsunuz. Tabi böyle dahiliği aşmış bir zekanız olunca bunu en iyi şekilde kullanmak istersiniz. Filmde bu kadar iyi bir konu olmasına rağmen işlenişi daha iyi olabilirmiş. Tabi böyle bir filmi yapmak da kolay değildir. Bu kadarı bile güzel düşünülmüş ve yapılmış. Mekanlar, filmin atmosferi, oyuncular, sürükleyicilik, aksiyon, heyecan, gizem, gerilim, her şey güzel olmuş. Bu filmi kaçırmayın derim arkadaşlar. Herkese tavsiyemdir

0
+34
frkn-x (Dublör) | 20 Mart 2011, 20:21

Filmlere verilen puanları diyorum kaç aydır ne artıyor ne azalıyor ne kadar oy kullanılırsa kulanılsın sürekli aynı

5
+27
Tüm yorumlar (1325)
sportivoenzo (Amatör) | 12 Nisan 2014, 17:34

New York'lu bir yazar , beynini çalıştırabilmek için hap alıyor , daha sonra kendini tehlikeli duruma sokup üstesinden gelmeye çalışıyor .

notum : 6

Cevap Yaz
0
0
batuhanovv (Amatör) | 11 Nisan 2014, 04:05

Konusu ve işlenişi diğer filmlerin aksine çok farklı açılardan ele alınmış. Bu şekilde film izlememiştim ilk sahnesinden son sahnesine kadar merakla izledim ve aşırı beğendim Robert De Niro - Bradley Cooper boş senaryoda oynamaz zaten :) 8.4 / 10

Cevap Yaz
0
0
redkitgarfield (Dublör) | 06 Nisan 2014, 22:29

Çok yaratıcı ve çok ilginç bir filmdi çok beğendim :)

Cevap Yaz
0
0
CONVAYNE (Artist) | 15 Mart 2014, 15:29

Herifler aştılar artık :) Hem hikaye hem çekim teknikleri açısından farklı bir yapımdı, hollywood un böyle yeni şeyler denemesi beni umutlandırıyor bakalım ilerde neler göreceğiz.

Cevap Yaz
0
1
bbuse (Figuran) | 12 Mart 2014, 06:08

Bradley Cooper yine harikasın..

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz