Aşk Seansları

The Sessions

Bütün Fragmanlar ►
Aşk Seansları (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
127 oy

22 Şubat 2013

2012 - ABD

Dram

95 Dak.PT95M

Ben Lewin Mark O'brien

57 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

36 yaşındaki Mark O'Brien küçük yaşta felç olması sebebiyle yatalak olan bir adamdır ve  kadınlarla hiç ilişkisi olmamıştır. Kilise rahibinin ve terapistinin sayesinde  Cheryl Cohen-Greene isminde profesyonel bir 'seks vekili' olan kadınla tanışır. Charyl'in de  her insan gibi sıradan dertleri vardır. İkisi arasında samimi ve duygusal bir ilişki başlar.

Filmi Ekleyen hakorock

"Aşk Seansları" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
MrQ (Jön) | 06 Şubat 2013, 03:37

İnsan acizdir, muhtaçtır ve fazla artistlik yapmamalıdır. Ne oldum değil ne olacağım demelidir. Her ne kadar güzel/yakışıklı olsa da insanoğlu kendini beğenmez. Burnum uzun der, boyum kısa der, kiloluyum ya da zayıfım. Der de der. Bu böyle gider. Bu filmi izlerken Mark O'Brien'in gözünden bakarsanız onun hissettiklerini hissetme duygusu oluşursa ne demek istediğimi anlarsınız. Aile ile izlenecek filmlerden kesinlikle değil +18 sahneleri oldukça cesur işlenmiş bir yapım. Ben yorumlara aldırış etmeden izledim ve çokça beğendim. İzlenmeye zaman ayrılacak yapımlardan bir tanesi olarak düşünüyorum ve iyi seyirler diliyorum. 8.5/10 (Ve son olarak "Özel biri için olmayan AŞK şiiri''yle lafımı bitiriyorum.) İzin ver dokunayım sana kelimelerimle çünkü ellerim boş eldivenler gibi hareketsiz. Bırak saçlarını kelimelerim okşasın; yavaşça insin sırtından aşağıya ve karnını gıdıklasın. Çünkü ellerim, hafif ve tuğlalar gibi düşer bıraktığından, dileklerimi ciddiye almaz ve büyük bir inatla reddederler en derin tutkularımı gerçekleştirmeyi. Bırak meşaleler taşıyan kelimelerim aklına girsin. Onları kendi isteğinle benliğine al ve seni okşasınlar hafifçe, içerden. | Mark O'Brien

0
+12
vesile_aybikecetin (Amatör) | 10 Şubat 2013, 01:29

ben cok etkilendim filmden.konusunu görunce vizyonu bekleyemedim hemen indirdim.bu tarz filmleri seviyorum 'intouchables' da bunun gibiydi fakat bu biraz daha dram agırlıklı.filmi pornografik bulanların beyinlerinin vucutlarının farklı bölgelerinde yer aldıgına inanıyorum.bir insanın herseye ragmen yasama tutunma arzusu,insani güdüleri..izleyin bence.

1
+5
Tüm yorumlar (51)
enigma98 (Figuran) | 08 Mart 2014, 22:11

yer yer güldüren yer yer hüzünlendiren güzel bir dram filmi 10/9

Cevap Yaz
0
0
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 07 Mart 2014, 10:33

Sapıklıktan ziyade gerçek bi hayat öykülü psikodramatik film.
Konusu okumak yeterli filmin bilgsini anlamamızda ve iyide işlenmiş.
Oyunculuklar başarılıydı ki zaten aday olmuşlardı.
Ama öncelikle William H. Macy bana göre çok başarılıydı o kendisine ters gelenleri bi rahip olarak bize gösterişi sonra adamı anlamaya çalışması fevkalade karakterinin hakkını sonuna kadar vermişti.

Cevap Yaz
0
0
Tanju22 (Amatör) | 27 Ocak 2014, 15:13

Yorumlara aldırış etmeden izleyin... MrQ çok güzel anlatmış.

Cevap Yaz
0
0
ozcartman (Profesyonel) | 03 Ocak 2014, 18:57

konu ve işleyiş iyi ancak durağanlık ara ara sıkmıyor değil. yine de izlenebilecek bir yapım.

Cevap Yaz
0
0
salyaz (Profesyonel) | 30 Aralık 2013, 18:52

Helen Hunt'a oscar adaylığı getiren bir film, ama bana helen'den çok konusu etkiledi, yatağa mahkum bir adamın insan üstügayreti ve yaşama tutunma çabaları ve tabi cinselliği ve aşkı keşfetmesi, gerçek bir hikaye oluşu sizi de çok etkileyecek. 7.5 puan.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz