Başka Bir Aşk Hikayesi

Kærlighed på Film

Bütün Fragmanlar ►
Başka Bir Aşk Hikayesi (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
89 oy

DramGerilimSuç

100 Dak.PT100M

Ole Bornedal

Just Another Love Story

57 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Evli ve iki çocuk babası olan adli tıp fotoğrafçısı Jonas mutlu olsa da hayatında bazı şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Bir gün Julia adlı genç bir kadınla arabaları çarpışır. Suçluluk duygusuyla, ağır yaralı kaldırıldığı hastaneye genç kadının ziyaretine gider ve orada Julia’nın ailesi onu kızlarının Güneydoğu Asya’da tanıştığı erkek arkadaşı zanneder. Güzel genç kadın yarı kör ve hafızası hasar görmüş halde kendine geldiğinde, Jonas rolünü oynamaya devam eder. Bir yandan Julia’yla bir yandan da kendi ailesiyle ikili bir hayat yaşamaya başlar. Ta ki bir gün çok ileri gittiğini ve işlerin kontrolünden çıktığını fark edene dek. Kendini geri çekmeye çalışsa da, Julia’ya âşık olunca bunu başaramaz.Hayat egzotik hayaller üstüne kurulu değildir ve acı gerçek bir gün kapımızı çalar.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Sinemahser
Popüler Yorumlar
illegaleva (Profesyonel) | 09 Şubat 2011, 00:59

Etkileyici kurgu ve çekimlere sahipti. İzlerken beni tamamen içine alan yapıtlardan biri oldu. Ayrıca evlilik ve araba arasında kurulan bağlantı taktire şayandı.

0
+5
Tüm yorumlar (32)
nagehanbyr (Dublör) | 09 Nisan 2014, 16:00

Adam göğsünden vurulmuş ölecek mi diye merakla sahneyi izlerken bir de bakıyorsunuz sabah olmuş.Adamda hiç bir vurulma belirtisi bile yok.Ev ziyaretlerine gidiyor :)) Senarist ve yönetmen adamın vurulduğunu unutmuş olmalı.Değişik bir film.Kurgusu güzel.Hastane kısımları konu olarak "sen uyurken" adlı filme benziyor.Gizem ağırlıklı idare eder bir film.

Cevap Yaz
0
0
STEPHEN1A (Dublör) | 27 Ocak 2014, 13:37

Güzel çok farklı bir konu yakalanmış.Film heyecanlı ve sürükleyiciydi.İzlenmeye değer.Ayrıca film festifaline katılmış bir eser.

Cevap Yaz
0
0
libertadores (Amatör) | 27 Kasım 2013, 10:12

aman aman bir film degil ama izlenebilir

Cevap Yaz
0
0
necronamber (Amatör) | 26 Mart 2013, 02:23

İzlenebilir bir yapım olmus fakat senaryo bize ters geldi biraz. Ayrıca gereksiz açık sahneleri vardı zaten olmazsa olmaz... 6.5 veriyorum. İyi seyirler

Cevap Yaz
-1
+1
Stiff (Profesyonel) | 23 Şubat 2013, 19:45

"Vaaay be" demedim belki ama son bölümlerde çok şaşırdığım ve hafif bir gerilim yaşadığımı söyleyebilirim. İzlediğim en güzel "psikopat aşk" filmlerinden biri. Bu aralar İskandinav sinemasından gidiyorum, normalde kamera kullanımını çok kaliteli bulmam. Bu filmde gerçekten görsellik de başarılıydı. Özellikle kaza sahnesi, malum öpüşme sahnesi ve flash-back geçişleri çok başarılıydı. 7 küsür/10

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz