Teen Wolf

8,6 939 oy

Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir.

18 yaşından büyük müsünüz?

EVET HAYIR

Teen Wolf Dizi Konusu

Lise hayatının zorluklarına bir de kurtadam olmanın yükü eklenince Teen Wolf'un kahramanı Scott'ın hayatı komik olduğu kadar korkutucu olaylara sahne oluyor. 80'lerin unutulmaz filmi, yepyeni yorumuyla tekrar karşımızda.
Kuzey Kaliforniya'daki Beacon Hills'te yaşayan Scott McCall, öğrencisi olduğu lisenin sosyal hayatı pekte parlak olmayan gençlerinden biriyken, doğaüstü bir olay hayatını değiştirecek. Lise hayatının popülerlik basamaklarını tırmanmak için bir gereklilik olan spor konusundaki başarısızlığı, genç kahramanımızın kendine farklı uğraşlar aramasına neden oluyor. Küçük bir banliyöde çalışan Scott, ormandaki bir cesetle ilgili söylenti duyunca havanın kararmasını bekleyip, araştırmak için yola düşüyor. Araştırması kurtadama dönüşmesine yol açacak bir ısırıkla sonuçlanıyor.Gün geçtikçe yeni özellikler kazanan Scott'ın hayatı, spor becerisinden sosyalleşmesine kadar bir kurtadam olarak yepyeni bir boyuta taşınıyor. Kahramanımız sık sık "Bu bir lanet mi yoksa bir armağan mı?" sorusuna cevap aramaya çalışırken yakın arkadaşı Stiles Stilinski, biricik aşkı Allison ve yeni akıl hocası Derek Hale'den destek alıyor.

Devamını Oku

Teen Wolf Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: René Echevarria , Jeff Davis , Joseph P. Genier , Marty Adelstein , Christopher Ottinger , Tim Andrew , Keith Birkfeld , Karen Gorodetzky , Brian Zeilinger Favori: 904 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 1588 kullanıcı Teen Wolf dizisini izledi Diziyi Ekleyen: s-i-n-e-m