The L Word

9,0 29 oy

The L Word Dizi Konusu

Bette Porter ve Tina Kennard yedi yıldır birlikte yaşayan ve çocuk sahibi olmak isteyen bir çifttir. Komşuları Tim'in yaşamı nişanlısı Jenny'nin yanına taşınması ve ardından Marina'ya aşık olması ile allak bullak olacaktır. Bette ve Tina'nın arkadaş çevresinde tam bir butch olan, kalp kırıcı kuaför Shane; kapalı yaşayan, aşkı ve kariyeri arasında sıkışmış tenisçi Dana Fairbanks; aşkı arayan biseksüel gazeteci Alice; ve The Planet isimli kafenin ilk sahibi, fransız asıllı Marina bulunmaktadır. Bette'in yaşamı müzisyen ablası Kit'in şehre geri dönmesi, Tina ile yaşadığı sorunlar nedeniyle çıkmaza girer ve Bette yedi yılın ardından Tina'yı aldatır.
Los Angeles'ta yaşayan bir grup lezbiyenin yaşamlarından kesitler sunan ve lezbiyen, eşcinsel kültürün bilinmeyen yönlerini izleyiciye aktaran The L Word, femme, butch, lipstick ve goth gibi her kategorideki lezbiyeni senaryo akışına dahil etmektedir.

Devamını Oku

The L Word Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Steve Golin , Bob Roe , Susan Miller , Mark Zakarin , Ilene Chaiken , Michele Abbott , Kathy Greenberg , Kim Steer , Rose Lam , Larry Kennar Favori: 27 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 17 kullanıcı The L Word dizisini izledi Diziyi Ekleyen: efran