Hung Sezon 1

8,1 47 oy

Hung Dizi Konusu

Hung, Amerikan HBO televizyonunda yayınlanan bir komedi, kara mizah dizisidir.
Dizinin ana karakteri Ray, bir okulda basketbol koçluğu yapan, karısı tarafından terkedilmiş, mutsuz ve başarısız bir adamdır. Üstüne evide yanınca çocuklarını eski karısına yollamak zorunda kalmıştır. Babasından kalan evini yaptıracak para bulamayan ve manevi değeri sebebiyle satmak istemeyen Ray, evinin bahçesinde kurduğu çadırda yaşamaya başlar.
Umutları tükenmeye başlayan Ray, "Nasıl Milyoner Olunur" adlı bir kursa kaydolur ve burda eskiden tek gecelik bir ilişki yaşadığı Tanya ile karşılaşır. Kurs çıkışı yaşadıkları birliktelik sonrası Ray, hiç bir şey olmamış gibi evi terketmeye kalkınca Tanya kızarak "sana para kazandıracak tek şey o kocaman penisin" diye azarlar. Tanya'nın bu lafı sonrası Ray'in aklına parlak bir fikir gelir, jigololuk yapmaya başlıcaktır. Tanya'da belirli bir yüzde karşılığında Ray'e müşteri getirecektir.

Devamını Oku

Hung Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Alexander Payne , Guy Oseary , George Parra , Colette Burson , Dmitry Lipkin , Scott Stephens , Ellen Herman , Kathryn Lekan , Emily Kapnek , Noreen Halpern , John Morayniss , Hilton Smith , B. Ted Deiker Favori: 58 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 31 kullanıcı Hung dizisini izledi Diziyi Ekleyen: efran