The Black Swindler

7,5 14 oy

The Black Swindler Dizi Konusu

Bu dünyada, dolandırıcılar üçe ayrılır. İnsanları farklı şekillerde kandırarak dolandırıp paralarını çalanlar; Shirosagi(Beyaz Dolandırıcı). Sadece cinsel duyguları kullanarak dolandıranlar; Akasagi(Kırmızı Dolandırıcı). Bir de bunları dolandıranlar, dramada anlatacağımız kişi, Kurosagi(Kara Dolandırıcı).
Kurosagi'nin ailesi, kendisi henüz lisedeyken bir Shirosagi tarafından dolandırılmıştır. Babası bunu kaldıramamış ve cinnet geçirerek ailesindeki herkesi, kendisi dahil öldürmüştür. Bu kazadan bir tek Kurosagi kurtulur, ancak kazanın kendisine verdiği hasar tahrib edilemezdir. Annesinin ve kardeşinin cesedine, babasının adeta aklını kaçırmış sahnelerine sahip olmuştur. İntikam yemini eder, dünyadaki bütün Shirosagileri yok edecektir. Olayın üzerinden yıllar geçer, Kurosagi, herkesin sahip olduğu gibi normal bir eve sahiptir, bir kedi beslemektedir. Ancak dolabının arkasında farklı bir dünya gizlidir, birbiriyle alakalı alakasız birçok kıyafet, ayakkabı, peruk, gözlük vardır. Kurosagi sürekli gittiği bir barın arka tarafından, her seferinde başka bir Shirosagi hakkında bilgi alır. Dolandırılan insanlarla tanışır, Shirosagiyi dolandırdıktan sonra, masum kişiye parasını teslim eder. Bar sahibine de bilgi ücretini öder ve geri kalanı kendine saklar. Ancak elbette amacı para kazanmak değil, yıllar önce kendine verdiği sözü yerine getirmektir.

Devamını Oku

The Black Swindler Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Hiroshi Matsubara , Hidenori Iyoda Favori: 12 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 6 kullanıcı The Black Swindler dizisini izledi Diziyi Ekleyen: AmonRaa