Ghost Whisperer Sezon 2

7,9 167 oy

Ghost Whisperer Dizi Konusu

Melinda Gordon'ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk edememiş ruhlardan mesaj alabiliyor.
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil.Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemekmecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar, Melinda’yı, mesajlarını yaşayanlara iletmek için bir kanal olarak kullanıyor. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun, bazen de dağınık oluyor, anlaşılması zorlaşıyor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere, hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğinin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım etmek. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor. İkinci sezonda Melinda yeni bir arkadaş edinecek: Daha önce Practice ve Ally McBeal gibi dizilerde izlediğimiz Camryn Manleim’ın canlandırdığı Delia Banks. Dizinin yapım yönetmeni de olan ünlü medyum James Van Praagh’ın çalışmalarından esinlenerek yaratılan Ghost Whisperer’da Melinda rolünde Jennifer Love Hewitt’i izliyoruz.

Devamını Oku

Ghost Whisperer Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Jennifer Love Hewitt , Joe Dishner Favori: 269 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 64 kullanıcı Ghost Whisperer dizisini izledi Diziyi Ekleyen: smygezerer