Macgyver

8,5 74 oy

Macgyver Dizi Konusu

Angus MacGyver bir taksi şoförü iken taksisine aldığı bir müşterisinin hayatını kurtarmasıyla bu müşterisi için taksiciliği bırakarak gizli ajan olarak çalışmaya başlar. Bu olay MacGyver'ın hayatında bir dönüm noktası olmuştur ve artık maceradan maceraya yol alıcaktır.
Sıradışı yöntemleri olan MacGyver, silah kullanmayı sevmediğinden fizik ve kimya bilgilerini kullanarak etrafında bulduğu araç ve gereçlerden kendi cephanesini, silahını, düzeneklerini oluşturabilme yeteneğine sahiptir. Silah kullanmayı sevmemesi dışında şiddetten de hoşlanmayan MacGyver, soğukkanlılığı ve zekasıyla düşmanlarını alt etmeyi biliyor.
Dizinin yardımcı karakteri Pete Thornton ise MacGyver'ın en yakın arkadaşı ve patronudur. Ayrıca en zor zamanlarda McGyver'ın hayatını kurtaran isim olmuştur. Aynı şekilde MacGyver'da en zor zamanlarda Pete'ın hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Devamını Oku

Macgyver Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Henry Winkler , John Rich , Stephen Downing , James Wan Favori: 8 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 36 kullanıcı Macgyver dizisini izledi Diziyi Ekleyen: bsvrsne