Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Son Vurgun

Contraband

Bütün Fragmanlar ►
Son Vurgun (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.4 / 10
430 oy

16 Mart 2012

2012 - ABDİngiltere

AksiyonDramGerilimSuç

109 Dak.

Óskar Jónasson Aaron Guzikowski

277 kullanıcının favori filmi

674 kullanıcı, Son Vurgun filmini izledi.

Son Vurgun Film Konusu

Mark Wahlberg, ardında bırakmak için çok uğraştığı dünyadan uzak durmaya çalışan ve ailesini korumak için her şeyi yapan bir adamı anlatan hızlı tempolu Contraband filmindeki oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. New Orleans’da geçen film, uluslararası kaçakçılığın sadakatin nadiren var olduğu ve ölümün köşe başında beklediği acımasız dünyasını keşfediyor.
Chris Farraday (Wahlberg) suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy (Caleb Landry Jones) acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andy’nin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panama’ya son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian (Ben Foster)’ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar.
Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate (Kate Beckinsale) ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen dirty54
Görüşleriniz