Zorla Giren

5,5 15 oy

Zorla Giren Film Konusu

Alex kız kardeşi Sarah ile yaşıyor.Bir akşam Sarah evde sondaj sesi duyar. Bunu söylemek için Alex in yanına gider.Sonra odanın kapısını kilitleyip saklanırlar.Polisi ararlar fakat polise ulaşamazlar..Sonra evden çıkmak için bir yol aramaya başlarlar.Ama çıkışın imkansız olduğunu anlayarak saldırının tehlikesini anlarlar.Ve artık panik başlar.. Bu davetsiz misafirlerlerdir.
Film hakkında kısa bilgi:1983 senesinde dev Suvarnabhumi hava alanı inşa edilmeden önce bu terkedilmiş alana yerliler Kral Kobra Bataklığı adını vermişti. İnşaat başladıktan sonra kocaman bir Banyan ağacı yollarını tıkar. Ağacı köklerinden çıkartıp koparmayı başarırlar ancak yer altından 1000lerce kobra kemigi fırlayarak hepsinin ölmesine sebep olur. Bu vahşi katliam sonrası hayatta kalmayı başaran tanıklar Kobra yılanı efsanesiyle ilgili hikayeler anlatır. Acaba kobranın ruhu yeniden mi canlanmıştır..?

Devamını Oku

Zorla Giren Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Larry Rosen Favori: 4 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 2 kullanıcı Zorla Giren filmini izledi Filmi Ekleyen: adembabags