Archibaldo De La Cruz'un Suçlu Yaşamı

8,0 11 oy

Archibaldo De La Cruz'un Suçlu Yaşamı Film Konusu

Archibaldo , zengin bir ailenin tek çocuğudur. Meksika devrimi sırasında henüz küçük bir çocuk olan Archibaldo, bir gün annesinden hediye olarak bir müzik kutusu alır. Güzel dadısı ona bu kutunun eskiden bir krala ait olduğunu ve kralın bu kutu ile düşmanlarını öldürebildiğini anlatan bir hikaye uydurur. O sırada gücünü sınamak isteyen Archibaldo, kutuyu açıp dadısının ölmesini ister. Sokaktaki çatışmayı pencereden izleyen genç dadı, o sırada bi kaza kurşunu ile ölünce Archibald onu kendisinin öldürdüğünü sanır ve cinayet fikri onda dadısına karşı henüz gelişmekte olan cinsel hislerinin de etkisiyle bir tutkulu bir fikir halini alır.
Archibaldo yıllar sonra, yattığı bir hastanede bir rahibeyi ustura ile öldürmeye çalışır. Hemşire kaçarken apartman boşluğuna düşüp ölür. Archibald polise giderek bunu ve işlediğini düşündüğü diğer cinayetleri anlatmaya başlar.
Bir seferinde kocası ile sürekli tartışan hafif bir kadınla tanışmış ve onunla birlikte kadının evine gitmiştir. Tam kadının boğazını ustura ile kesmeye niyetlenmişken kadının kocası gelmiş ve o da gitmek zorunda kalmıştır. Ertesi gün polislerin onu sorgulamaya gelmesi ile kadının tam da onun yapmak istediği şekilde kendi boğazını ustura ile kesip intihar ettiğini öğrenir.

Devamını Oku

Archibaldo De La Cruz'un Suçlu Yaşamı Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Alfonso Patiño Gómez , Roberto Figueroa Diğer Adı: The Criminal Life of Archibaldo de la Cruz Favori: 2 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 2 kullanıcı Archibaldo De La Cruz'un Suçlu Yaşamı filmini izledi Filmi Ekleyen: soilwork