Ölümcül Güzellik 2

7,1 33 oy

Ölümcül Güzellik 2 Film Konusu

Eski bir tilki ruhu buzla kaplı bir hapishaneden kaçtıktan sonra insan olmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkar ve krallığı yıkılmak üzere olduğu için soylu biriyle evlenmek isteyen çirkin bir prensese bağlanıyor. Yüzyıllar boyunca bir hücrede kalmış olan kötü tilki ruhu Xiaowei (Xun Zhou) özgürlüğünü yeniden elde ediyor ve güzelliğini erkekleri baştan çıkarıp onlara acı çektirerek korumayı planlıyor. Çünkü eğer bir adam tarafından koşulsuz sevilirse, ölümsüzlük kazanacak, böylece yeraltı dünyasından kaçıp insanlar arasında yaşayabilecektir.

Bu sırada, krallığının üzeri kara bulutlarla kaplanan Prenses Jing (Wei Zhao) derin yaralarını bir maskeyle gizleyerek kaçar. Prenses kendisini kurtarmayı başaramadığı için aklından çıkmayan eski koruyucusunun aşkını geri kazanmak istemektedir. Kader Xiaowei ile Prenses Jing’i bir araya getirince, prenseslerin aşk savaşları başlar.

Devamını Oku

Ölümcül Güzellik 2 Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Diğer Adı: Hua pi 2 Favori: 6 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 23 kullanıcı Ölümcül Güzellik 2 filmini izledi Filmi Ekleyen: gale
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!