Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Max Maceraları: Dinoterra

Max 3

Max Maceraları: Dinoterra (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
4.8 / 10
120 oy

3 Mayıs 2013

2013 - Türkiye

Animasyon

 -

Yekta Kopan Hülya Avşar Kenan Doğulu

 -

 -

30 kullanıcının favori filmi

160 kullanıcı, Max Maceraları: Dinoterra filmini izledi.

Film Özeti

Gölgelerin Efendisi, Aslan Max’ın kristalleri ele geçirmesini bir kez daha başarıyla engelledikten sonra, bu kez çok daha güçlü olan Dinozor Kristallerinin varlığını öğrenerek geri döner. Gölgelerin Efendisi bu kristalleri kötü niyetleri için kullanmak üzere ele geçirmeyi planlamaktadır. Oysa kristalleri ele geçirmesi olduça zor olacaktır; çünkü bu kristaller yalnızca Dinozorların ait olduğu tarih öncesi çağda bulunabilmektedir!
 
Gölgelerin Efendisi, Beyaz Kaplanların kraliçesi olan Kraliçe Felina ile iş yapmaya karar verir.
 
Aslanların ezeli rakibi olan Beyaz Kaplanlar, aynı zamanda Dinozorların çağına geçiş sağlayan büyülü zaman kapısına ait tek anahtarı da elinde bulundurmaktadır. Zamanın Zerrecikleri’nin Beyaz Kaplanlardan olan nöbetçileri, Gölgelerin Efendisi’nin geçmişe yolculuk ederek güçlü kristallerini aramasına yardım eder. Bu kristaller, güçlü bir T-Rex olan ve Kral tarafından korunan Kükremeler Kristali, vahşi gökyüzü avcıları tarafından korunan Uçuş Kristali ve son olarak da gizemli Trispike’lar tarafından korunan Görev Kristali’dir.
 
Gölgelerin Efendisi’ni durdurabilmek için Aslan Max ve arkadaşları onu zamanda yaptığı yolculukta takip etmeli, üç güçlü Dinozor Kristalini Gölgelerin Efendisi’nden kurtarmalıdır. 
 
Acaba Aslan Max geleceği kurtarmak için geçmişi fethedebilecek midir? 

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Hkn0650
Görüşleriniz