Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Kesişen Hayatlar

Take

Kesişen Hayatlar (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8 / 10
30 oy

27 Nisan 2007

2007 - ABD

DramPolisiyeSuç

99 Dak.

Charles Oliver

10 kullanıcının favori filmi

7 kullanıcı, Kesişen Hayatlar filmini izledi.

Kesişen Hayatlar Film Konusu

Ana (Oscar adayı Minnie Driver, Good Will Hunting) hayatını özel bir eğitim alması gereken, 7 yaşındaki oğluna adamış fedakar bir annedir. Oğlunun yanlışlarla dolu bir eğitim sisteminin içinde kaybolmaması için gece gündüz çalışan Ana, onun iyi bir şekilde yetişbilmesi için sahip olduğu her şeyi ortaya koymuştur.
 
Saul ( Jeremy Renner, 28 Weeks Later) hasta babasına bakabilmek için sevmediği bir işte çalışmak zorunda olan bir kumar bağımlısıdır. Zamana karşı umutsuzca yarışan Saul'un hayattaki seçenekleri de gittikçe azalmaktadır. Bu tarz bir hayatın ona korkunç bir son hazırladığını bilen Saul'un kendisini koruyabilmek için etklili önlemler alması gerekir.
 
Ana ve Saul'un hayatı bir saygun sonucunda kesişir. Her ikisi de içlerindeki kötülüklerle yüzleşirken affetmenin iyileştirici gücünü birbirlerinde bulmaya çalışacakladır.
 
Farklı festivallerden bir çok ödülle dönen film California Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Jeremy Renner, En İyi Kadın Oyuncu Minnir Driver ve En İyi Film ödüllerini aldı. Charles Oliver, Fort Lauderdale Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazandı.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen ana-lucia
Görüşleriniz