Keçi Boynuzu

5,8 3 oy

Keçi Boynuzu Film Konusu

Film bizi 17 yüzyıla, Osmanlı İmparatorluğu'nun bir parçası olan Bulgaristan'a götürüyor. Dört kabadayı, evin erkeği çoban Karaivan yokken eve zorla girerler ve küçük kızları Mariya'nın önünde Anne'ye tecavüz ederler ve öldürürler. Bunun üzerine Karaivan, yanıp tutuştuğu intikam arzusunun bir kölesi haline gelmişliğiyle hakkını kendi eliyle almaya karar verir.

Evini karısının ölü bedeniyle birlikte yakar ve paylaştıkları mutedil hayattan vaz geçerek, bunun yerine kızını alarak dağdaki kulübede yaşamayı seçer. Kızı Mariya'yı bir oğlan çocuğu gibi yetiştirir, ona dövüşmeyi öğretir; böylece soğukkanlılıkla adam öldürebilecek ve annesinin zanlılarından intikam almasında babasına yardım edecektir.

Faillerden ikisinin yerini bulmalarının üzerinden dokuz yıl geçmiş ve dört failden üçünü öldürmüşlerdir. Öldürdükleri kişilerin üzerine intikamlarının bir sembolü olarak keçi boynuzu bırakırlar. Sonuncuyu kendi varsıl doğulu hanesinde öldürmek üzereyken, Mariya farkında olmadan bir aşk sahnesine tanık olur ve bu onu bütünüyle değiştirir. Artık, yenice bulduğu dişiliği onu çok sevindiriyor, zaman zaman gizli kapaklı şık bir kadın elbisesi giyinip kuşanıyordu. Çok geçmeden Mariya genç bir çobana aşık olur ve kötülük kalbinden yok olmaya başlar. Karaivan ondaki bu değişikliği fark ettiğinde çok geç kalmıştır. O da Mariya'yı tekrar yaşamlarına ve intikamlarına döndürmeye çalışır ama olaylar bir felaketle sonuçlanır.

Devamını Oku

Keçi Boynuzu Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Nikola Velev Filmi İzleyenler: 3 kullanıcı Keçi Boynuzu filmini izledi
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!